gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

zaman yolcusunun karisi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Zaman YoLcusunun Karısı | 2009 | [​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x272 and weights 85KB.[​IMG]
    [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x272 and weights 49KB.[​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x272 and weights 132KB.[​IMG]

zaman yolcusunun karisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yanlış Zaman Yolcuları..

Yanlış Zaman Yolcuları..

saki çimen yanlış zaman yolcuları sevişme yanlış zaman yolcuları sevişme sahnesi Yanlış Zaman Yolcuları... Yazarımız Gül Doğan sizler için Yanlış Zaman Yolcuları filminin başrol oyuncusu Murat Onur ve film müzisyenlerinden Saki Çimen'le keyifle okuyacağınız bir söyleşi yaptı... Gül Doğan: Yanlış Zaman Yolcuları�nın yaratım süreci nasıl gelişti? Murat Onur: İki yıl...
  2. Yanlış Zaman Yolcuları

Yanlış Zaman Yolcuları

Yanlış Zaman Yolcuları (Yanlış Zaman Yolcuları) Yönetmen:Aren Perdeci Oyuncular:Murat Onur, Canan Cemali, Sinem Tuncer... Tür: Dram Yapım Yılı: 2007 Konu:Genç bir yazar olan Mahir(30)yeni kitabı üzerinde çalışmaktadır. Fakat hayatında meydana gelen önemli bir olay onu yazmaktan uzaklaştırır. Hayatı tam bir kabusa dönüşür. Çocukluğunun tüm anıları gözünde canlanır; Onu tek başına...
  3. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  4. İki Yolcu

İki Yolcu

iki yolcu iki yolcu şiiri Bu kalabalık senin düğününe Benimse cenazeme geliyor Bu davullar senin düğününe; Benimse cenazeme çalıyor. Senin üzerine çiçek Benim üzerime toprak atacaklar Senin kınalı ellerinden Benimse tabutumdan tutacaklar Seni türkülerle, beni ağıtlarla Uğurlayacaklar bizi iki yolcu gibi İkimizde giysisi beyaz olacak Nüfusa seni EVLİ beni ise ÖLÜ Yazacaklar.
  5. Forum evlilik, hersey karisti ya

Forum evlilik, hersey karisti ya

Eğer forumda bir evlilik gerçekleşirse öncelikle yuvayı dişi kuş yapar mantığıyla bayan user bir topik açar ve kira ve fatura derdi olmadan orada yaşamaya başlarlar.. Erkek userin geçimlerini sağlıyabilmesi için çalışması gerekir ki eve + rep getirebilsin.. forumda yarım zamanlı yönetici veya mod olarak çalışan er kişi akşam olunca allah ne verdiyse + repini evine götürür ve şu tip dialoglar...

Sayfayı Paylaş