gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

zamana sığınıyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zamana sığınıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman Dua Zamanı

Zaman Dua Zamanı

Ya Rabbi!Buyurdun ki, kendi iradenle uyuyan yeryüzünü uyandırıp ona canlılık ve yeşillik bağışlayacaksın. Ey eşsiz mabud, bu nur ve rahmet dolu ayın bereketiyle gaflet içindeki kalplerimizi uyandır ve bizi hoşnut olduğun yola sevk et.Ey alemlerin yaratıcısı, varolan ve olacak her şeyin baş kaynağı; yeryüzündekilere indirdiğin nimetlere şükretme kabiliyetini bize bağışla. AMİN
  2. zaman egzersiz zamanı

zaman egzersiz zamanı

Uzmanlar, herkese günde 30 dakika egzersiz yapmayı salık veriyor. Egzersizin, özellikle kalp ve akciğer sağlığı üzerinde olumlu etkisi olduğuna dikkat çeken uzmanlar, egzersizin aslında vücudun tüm organlarını olumlu etkilediğini belirtiyorlar. Egzersiz hangi saatlerde yapılmalı? Çok değişik görüşler sunulan bu konuda, alışkanlıklar ve organizmanın biyolojik ritmi belirleyici etkenlerdir....
  3. Fikret Kızılıok  _  zaman zaman

Fikret Kızılıok _ zaman zaman

Bir gün olsun unutunca Dışımda kalıyorsun Oysa seni düşününce İçime sığmıyorsun Zaman zaman o zaman Zaman zaman o zaman Gözlerimi kapatınca Yanımda oluyorsun Seni öpsem,seni okşasam Farkına varmıyorsun Hergün akşam oluşunda Kadehime doluyorsun Yudum yudum, damla damla Düşüncem oluyorsun Sigaramın dumanında Dudağıma konuyorsun Her nefeste derin derin İçime doluyorsun Zaman zaman o zaman...
  4. Deniz Seki - Sana Sığınıyorum

Deniz Seki - Sana Sığınıyorum

Bitti derken hayat yani başlar Ve her güzel şey gibi çabuk biter Bitti dersen hayat tükenmeden Acısı içinde sürer gider Yalan Herşey yalan inan Söz ver bana umudum ol Ver de inanayım geleceğime Ne yana baksam aynı yüzler Ne yeni ne de yenileri Küçücük yüreğimle ben Sana sığınıyorum
  5. zaman..........

zaman..........

Hayat bazen filmin geri alınması ve tekrar oynatılması izlenimi verir insana. Basit ve gündelik bir hadiseyi yaşarken insan bir an durup "ben bunu daha önce yaşamıştım" der. Bazı insanlar buna reenkarnasyon, dejavu vb. gibi özel isimler takıyorlar. Bence bu olağan birşeyi özel kılma çabasından başka hiçbirşey değil. Aslında bu zamanın insana oynadığı bir tür oyun veya bir tür latife....

Sayfayı Paylaş