gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Zamana Yenik Cümleler =(

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Korktum… Önce sesini sıyırıp zamandan yollara meydan okumak istemiştim. Sabaha, akşama, kışa, bahara gözlerini armağan edip kendime yaşanılası bir aşk bırakmak için tüm ahlaksızlığımla bencilleşebilirdim.
    Sonra günahların intikam alabileceğini, karşımda devrik cümlelerinle dimdik dururken tüm imgelerinde saklı bir zavallı gibi yaşamak istemediğimi anladım…

İçini kime teslim ettiğini bilmediğim her akşam, terkedilmiş gibi hissettiğim saatlerimde, aklıma düşen kıvılcımlarla cümlelerine defalarca tecavüz edip, bir sigara yakıyorum. Benim şehrimde yağmurlar yağarken sen kim bilir hangi baharın elinden tutup, anlamsızlıklarınla savaşıyorsun. Bilemeyeceğini düşünüyorum bıraktığın izlerin sızlarken beynimi çürüttüğünü… Yoksa ben seni ;

Adını hiçbir sitemimde konuk etmeyecek kadar çok mu sevdim?

Affet!

Anlamlarını bile bile aldattığım tüm kelimelerinden özür diliyorum şimdi. Öznesi gizli cümlelerinde yükleminden baş aşağı sarkıp dudaklarımı intihara sürüklüyorum.
    Yani susuyorum. Yani sana sus(a)maktan yoruluyorum.

Korktum…

Tenime iz bırakmadan gitmenden ve sabahın alacasında aklıma gelmeme ihtimalinden kaçışlarım, seni sonsuz bir girdapta özlemimle nefretimin seviştiği bir mevsime terk etti.

Yargıladım…

Seni sevmekten çok öldürmeye çalışan boşluklarımı yine seninle aldatma çabamı…

Affet…

Büyüsü bozulmasın diye adını bile anmadığım sarhoş gecelerimi. Aklıma gelme diye fikrimi becerme isteğimi… Ne bileyim be adam affet işte,

Avuçlarımın ağlamasını…

Gitmeyecek kadar sevemezsin beni biliyorum da merak ediyorum…
    [/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Senin hiç avuçların ağladı mı?[/FONT]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zamana Yenik Cümleler =(
    Teşekkürler güzel yazı:(

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Zamana Yenik Cümleler =(

:cry::cry:teşekkürler

Zamana Yenik Cümleler =( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yenik düşersen yalnızlığa... o zaman kendini "yok" say!...

yenik düşersen yalnızlığa... o zaman kendini "yok" say!...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x457. "Neden böyle yaptım?" dediğin zamanlar olur hayatta. Kızarsın kendine , Ama, nafile!... Olan çoktan olmuştur. En kötüsüyse pişmanlık duymaktır yaptıklarından... Pişmanlığını taşıyamaz da yenik düşersen yalnızlığa... o zaman kendini "yok"...
  2. Zamana yenik düştü sevda

Zamana yenik düştü sevda

Sevdalar,sevdalılar buyrun duygu fırtınasından kopan bir yazı:):) Tozlu raflarda kalmış bir sevda bizimkisi Onca zaman sonra raflara neden baktın ki? Tozumu üflemesen gözümü yaşartmazdım ki... Sensiz soluğum kesilirken,ellerim yüreğimde,aklımda hayalin,gün ışıyana kadar (ki aydınlanmak bilmezdi geceler) bir ses bekledim senden uzunca bir süre... Hiç ses çıkmadı...benimse eski halimden...
  3. Bu Kışa Yenik Düşmeyin

Bu Kışa Yenik Düşmeyin

Kışın gelmesiyle birlikte hastalıklarda kapıda.Düzenli ve sağlıklı beslenerek bu kışı hafifçe atlatabilirsiniz.Vitamini bol yiyecekleri yemeyi ihmal etmeyin.Kendinize iyi bakın meleklerim... Mevsim geçişlerinin vücudumuza etkisi pek de iç açıcı değil. Yavaşlayan metabolizma, soluk bir beniz, artan kilolar, enfeksiyon ve depresyon riskiyle karşı karşıyayız. Oysa basit püf noktalarına...

Sayfayı Paylaş