gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Zamane aşkları

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Akşam Keyfinde bildiğimiz üzere iki ünlü sanatçımız konuk Erol Günaydın ve Nalan aşk üzerine derin bi söyleşi yaptılar.......
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Programın başında Nalan, ‘Çiçekler Açar’ adlı şarkıyı seslendirdi…

Of Aman Nalan, ‘Of Aman’ lakabını attıktan sonra şimdi de imaj değişikliğine gittiğini, birazcık sarışın moduna girmek istediğini söyleyerek‘Aptal Sarışın olmak istedim!’ dedi.

Erol Günaydın, ‘Benim uğurum yok, uğura inanmam!’ dedi..

Nalan, albümünün ismini ‘Demode’ koymasının eleştirel bir yönü olduğunu söyledi..

Erol Günaydın, ‘Aşk demode olmaz. Mesela ben tiyatroya aşığım. Şimdikiler aşık olmuyor ki..’ dedi.. Nalan da müziğe aşık olduğunu belirtti..

Nalan, ‘Sanat camiasının adı çıkmış’ dedi.. Erol Günaydın da ‘Sanat yok, camiası var. Eskiden biz hayallerle yaşardık. Şimdi işler değişti’ dedi..

Erol Günaydın, kızlarını çok özlediğini belirtti..

Erol Günaydın’a canlı yayında büyük sürpriz: Erol Günaydın’ın kızları ‘Fatoş Günaydın ve Günver Günaydın’ Akşam Keyfi’ne sürpriz konuk olarak katıldı. Kızlarını karşısında gören Erol Günaydın, bu sürprize pek sevindi..

Nalan, ‘Ben aklımı peynir ekmekle yemedim. Bu dönemde çocuk falan yetiştirilmez!’ dedi..

Nalan, ‘Yaralıyım’ adlı şarkısını seslendirdi..,

Zamane aşkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zamane anneleri;

zamane anneleri;

"Sen de dedem gibi ölecek misin, anneanne?" sözleri hasta odasında yoğun sessizlik yaşanmasına neden olmuştu. Geçirdiği ameliyatlardan sonra pek toparlayamamış yaşlı bayan hastamızı ilkokula yeni başlamış torunu vekızı ziyarete gelmişti. Küçük çocukları hasta ziyaretine kabul etmememiz başlangıçta sorun yaratmış, kısa süreli ziyaret için izin koparmışlardı. Hasta odasında ana kız...
  2. Zamane inekleri

Zamane inekleri

alıntı
  3. Zamane bebekleri :)

Zamane bebekleri :)

zamane bebekleri zamane bebekler Merhaba melişler şu bebeklerin tatlılığına güzelliğine bi bakar mısınız .Ne kadar da havalı ve şımarık görünüyorlar değil mi :D
  4. Zamane Bedduaları

Zamane Bedduaları

Nasıl beddualar bunlar böyle Allah beterinden saklasın bizleri. :) 1- Netten 50 MB'lik bir dosya indirirken, bitmesine Iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşallah! 2- Chat yaparken kapı zilin çala! 3- Maus'unu kedi yesin! 4- İçtiğin çay klavyeye dökülsün! 5- Arama motorlarına giremeyesin! 6- Hitin düşsün, liste sonu ol! 7- Posta kutuna iki ay mail gelmesin! 8- Üç vakte...

Sayfayı Paylaş