gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Zamanın Durduğu Andan Kesitler

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kaynak:devtürkler.com

Zamanın Durduğu Andan Kesitler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. <(*ŞarkıLardan Kesitler *)>

<(*ŞarkıLardan Kesitler *)>

Şarkıların en beğendiğiniz Bölümü yazılıcak fakat bu yazılaR Şu anki ruh halinizi Yansıtacak... Ben Başlayım... Kaybettim Bugün Kendimi,Hükümsüzdür... Sonu Yok Bunun,Boşluklardan Boşluk Beğendim.. Vazgeçtim Bugün Herşeyden Halsiz Şu Kalbim... Kan Revan İçinde Hep Kanamaz Denen Yerlerim... (Hep Suçsuz,Hem Güçsüz,Hem Halsiz....)
  2. zamanın donduğu anlar

zamanın donduğu anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

bakire olup olmadığını nasıl anlarız bakire olduğumuzu nasıl anlarız kız olduğumuzu olup olmadığını anlarım *Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? *Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? *Bir kadın ne zaman...
  4. Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? Bir kadın ne zaman anlar konuşması içinde “abi, …” demese bile söylediklerinin dinlenebileceğini? Bir kadın ne zaman anlar diyet...
  5. Hayattan kesitler...

Hayattan kesitler...

Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi. Sıcak olsun, kakao da koy içineee... '' Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve...

Sayfayı Paylaş