gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zanaatkar nedir biri bana anlatsın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zanaatkar ne demektir kimlere zanaatkar deniliyor anlatın lütfn.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

zanaatkar nedir biri bana anlatsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. --->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

--->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

Bilmiyorum ben filmlerdeki aşkları. Daha doğrusu aşkı bilmiyorum ben. Hadi birisi anlatsın bana aşkı baştan. Nedir bu imkansız olan...... Aç kalmayı göze alabilmek midir, bir garibanın sofrasında aşk? Yoksa son model üstü açık bir arabanın, hava yastıklı koltuğunda mı gizlidir aşk? Onun gülüşünde bulmak mıdır gülümsemeni, hüznünü almak istemek midir onun? Acılarını almak istemek midir? Sen...
  4. Anlat Bana

Anlat Bana

Nerdesin şimdi, Dönecek misin bilmiyorum, Bunu istiyormuyum bilmiyorum. Ama özlüyorum,seni... Özgürüm belki, yalnız değilim Her gün farklı biriyle Her zaman yenisiyle olabilirim ama özlüyorum,seni... Gel yanıma, istediğini bu sefer duyacaksın Bir kez daha dene, ben hazırım, Artık kimse önemli değil istediğim sadece sensin... Nerdesin şimdi, Tak tekrar beyaz tokanı, Sevdiğimi biliyorsun........
  5. zanaatkar nedir ?

zanaatkar nedir ?

Ya arkadaşlarım tam olarak zanaatkar nedir, dedem bir usta için bunu söylüyordu bu sanaatkar ile zanaatkar arasındaki fark nedir birisi yazar mı lütfen bana.

Sayfayı Paylaş