gebe
  1. sozmen

sozmen Forum Okuru

Zanzibar da balayı.?*??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sozmen tarafından paylaşıldı.

Bu eylülde zanzibarda balayı düşünüyorum.hangi tatil firması hangi turizm acentesiyle irtibata geçmem gerekiyor???

Zanzibar da balayı.?*?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaLayı

BaLayı

Alacağınız en keyifli kararlardan birisi de balayı olsa gerek...Ne de olsa karı-koca olarak çıkacağınız ilk tatilinizi planlıyorsunuz artık! Eşinizin balayı beklentileri ile sizinkilerin bir noktada buluşmasını sağlamak balayı programınızı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Karşılıklı konuşarak karar vermeniz gereken bazı sorular şunlardır; Balayımızı yakın bir yerde mi, yoksa dünyanın öbür...
  2. Zanzibar

Zanzibar

zanzibar tatil adası zanzıbar zanzıbar adası ZANZİBAR Tanzanya’nın 80 km açığında yer alan ve Afrika sahillerinin keşfedilmemiş mücevherlerinden biri olan Zanzibar adası, beyaz kumsalları, turkuaz rengi denizi, egzotik baharatları ile tropik bir tatil cenneti olmasının yanı sıra, korunmuş tarihi mimarisi, tarih boyu farklı medeniyetlerden etkilenen zengin kültürel yapısı, yerel sokak arası...
  3. Cafe Zanzibar

Cafe Zanzibar

(0216) 385 64 30 - 358 64 30 Yer: Caddebostan Adres: Cemil Topuzlu Cad. No.112 Caddebostan Ücret: TLTLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli Park: VAR...
  4. balayı:)

balayı:)

balayı mekanları türkiye ekimde balayı ekim 24 de düğünüm var balayı için yardımınızı istiyorummmm antalyada olduğum için seçmekte zorluk çekiyorum
  5. balayı başlasın

balayı başlasın

selamm geçenlerde nişanlımla nikahımızı kıydırdık ama düğünümüz henüz olmadı tarih olarak okulların yarıyıl tatilini bekliyoruz malum akrabalar falan var uzakta onların gelebilmesi için okullarında tatil olması gerekiyor neyse sizden bir isteğim olacak bana balayı otelleri tavsiyesi olan varmı kış oteli olursa daha iyi olur sonuçta kışın evleniyoruz ve balayımızın çok güzel geçmesini...

Sayfayı Paylaş