gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Zap bölgesi havadan vuruldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

TSK, Irak'ın kuzeyinde Zap bölgesindeki terör örgütü hedeflerine hava taarruzu düzenlendiğini açıkladı. Genelkurmay Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:
    ''Irak'ın Kuzeyinde Zap bölgesinde tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedefler Türk Hava Kuvvetlerine Komutanlığına ait savaş uçaklarınca bugün icra edilen hava taarruzuyla etkili bir şekilde vurulmuştur.

Görevlerini başarıyla tamamlayan uçaklarımız emniyetle üslerine dönmüşlerdir.

İcra edilen harekatta her zaman olduğu gibi sadece PKK/KONGRA-GEL terör örgütü hedef alınmış, sivil halkın olumsuz etkilenmemesi için gerekli hassasiyet gösterilmiştir.

guncel.net

Zap bölgesi havadan vuruldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zekasına vuruldum

Zekasına vuruldum

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Artemis Otel’de sahneye çıkan Ebru Gündeş, "Popstar Alaturka"nın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır’la ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Gündeş, "Osmantan Bey’le ilişkimizin başlamasındaki en büyük etken kendisinin akıllı ve pratik zekalı olmasıydı. Bu da beni kandırmasına yetti" dedi.
  2. havan

havan

Ev havanı karı- kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumsuların kullandığı havan ele meği ve göz nuru ile elde edilen kazanca, Havan bazen şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da çok konuşan kimseye delalet eder.Havan rüyada üzüntüye isarettir. Tunç havanla bir sey dövmek, bazi hususlarda ne yapacaginizi düsündügünüze ve bir karar veremediginize isarettir. Havanda kuru bir...
  3. havana

havana

Şehir Hakkında Bilgi Havana (İspanyolca La Habana, tam olarak San Cristóbal de La Habana), Küba'nın başkenti. 2,2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynağı başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir. Kentte ilkbahar aylarında hızı 200 km hıza ulaşan kasırgalar görülür. Havana uzun yıllar ispanyolların sömürgesi altında...
  4. Baba vuruldum sehit oluyorum

Baba vuruldum sehit oluyorum

baba vuruldum şehit oluyorum uludere türküsü şırnak uludere türküsü Uludere’de teröristlerle çatışırken yaralanan Jandarma Er Oğuz Parparoğlu, şehit olmadan önce babasını cep telefonuyla arayıp, ‘Alo... Baba ben vuruldum, şehit olacağım. Hakkınızı helal edin’ dedi. Ardından, yere düşen cep telefonundan silah sesleri duyuldu... ŞIRNAK’ın Uludere İlçesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada...
  5. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...

Sayfayı Paylaş