gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Başım da Altın Tacım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Başımda altın tacım Hem susuzum hem açım Yarimi bana verin
    Gerisi anam bacım

Gidiyorum evinizden gülüm
    Kurtulam dilinizden
    Yeşil baş ördek olsam
    Su içmem gölünüzden

Zara - Başım da Altın Tacım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taç

Taç

rüyada taç mahal görmek rüyada mahali görmek toka takmak saça toka takmak İlme ve Kur'an-ı Kerim'e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve...
  2. Kıraç - Kızları Da Alın Askere

Kıraç - Kızları Da Alın Askere

Gönül verdim kara gözlü esmere x2 Alıp götürdüler beni askere x2 Kurban olam size ey komutanlar x2 Kızları da alın artık askere x2 Yüce dağlar senin kahrın biter mi? x2 Yanmayan ocakta duman tüter mi? x 2 Kurban olam size ey komutanlar x 2 Yar olmazsa bu askerlik biter mi? x 2 Nazlı yare için için yanırdı x2 Bu askerliği ben bitmez sanardım x 2 Ne çabuk gelirmiş meğer teskere x 2 Herkes...
  3. Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...

Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...

gözlerinden yüzünü çıkarda al gözlerimden yüzünü çıkarda al gözlerimden video dinle gözlerinden dinle gözlerimden yüzünü çıkar da al aşk yalansa her mevsim sonbahar! yaşanacak daha bir ömür var yıkılacak kalın bir DUVAR!!!
  4. zara home 2010!da yine iddialı

zara home 2010!da yine iddialı

zara home zara home türkiye turkey türkiye 2010 mağazaları ev dekorasyon mobilya'da öncü zara home 2010'da da adından sıkça söz ettirecege benziyor şık ve biraz lüx tasarımlarıyla göz dolduruyor işte yeni sezondan seçmeler.......
  5. Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

kocalarını aldatan kadınlar anlatıyor kocasını aldatan kadın anlatıyor güneş kadınlar güneş azgın Aldatma konusunda erkekler sabıkalı görünse de, kadınlar da erkekler kadar hatta daha da fazla aldatıyor! Aldatıyor ama hiç düşündünüz mü? kadın neden aldatır? Ve nasıl yakalanmaz?Bence düşündünüz ve halende düşünüyorsunuz:DBence fazla düşünmeyin derim meleklerim okuyun derim:) Art arda...

Sayfayı Paylaş