gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Bu Gece

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bilmem hayal miydi yoksa düş müydü Gönül arzusunu buldu bu gece Yalın kılıç mıydı bir ateş miydi
    İçerim köz ile doldu bu gece

Bilemedim gece ile gündüzü
    Seçemedim güneş ile yıldızı
    Mestane gözleri mest etti beni
    Aklımı başımdan aldı bu gece

Vardım huzuruna gördüm yüzünü
    Haydar semahını döndüm bu gece
    Kurak toprak idim gül bahçesinde
    Çağladım aktım sel oldum bu gece

Zara - Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. Zara - Ceyran

Zara - Ceyran

Arakçının mendedir ceyran Sermişem çemendedir ceyran Alem güzele dönse ceyran Menim gözüm sendedir ceyran Aşığın çohtur senin çohtur Kirpiğin ohtur senin ohtur Derdinden men deliyem Heç haberin yohtur senin yohtur Derdinden men deliyem ceyran Haberin yohtur senin ceyran Ulduz dönüp ay olmaz ceyran Vaz geçmeden yaz olmaz ceyran Gönül seven gözele ceyran Güzellikte tay olmaz ceyran Aşığın...
  4. Zara Konseri

Zara Konseri

zaranın kıyafetleri sanatcı zaranın kıyafetleri türkücü zara türkücü şarkıcı kadife sesli sevilen türkücü Zara Bursa'da...... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Beyaz Koza Yaz Şenliği' kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Zara, Mudanyalı hayranları için kaside okudu. Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Zara, Mudanya Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, en güzel...
  5. Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Çoğumuzun ilk tercihlerinden olan Zara, 2012 yılının modasına uygun şekillerde ürettiği gece koleksiyonu ile yine harika işlere imza atmış gibi görünüyor kızlar... Geceleri dışarı çıktığınızda veya özel bir davete gittiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Zara gece elbise modelleri, güzelliğinize güzellik katacak diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş