gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Buruk Acı (Segah)

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gurbet içimde bir ok herşey bana yabancı Hayat öyle bir han ki acı içimde hancı Sevmek korkulu rüya yalnızlık büyük acı
    Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı

Yıllar yılı gönlümde bir gün sabah olmadı
    Bu ne bitmez çileymiş neden hala dolmadı
    Sevmek korkulu rüya yalnızlık büyük acı
    Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı

Zara - Buruk Acı (Segah) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  3. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  5. Zara Konseri

Zara Konseri

zaranın kıyafetleri sanatcı zaranın kıyafetleri türkücü zara türkücü şarkıcı kadife sesli sevilen türkücü Zara Bursa'da...... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Beyaz Koza Yaz Şenliği' kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Zara, Mudanyalı hayranları için kaside okudu. Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Zara, Mudanya Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, en güzel...

Sayfayı Paylaş