gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Eklemelidir Koca Konak

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eklemedir koca konak ekleme aman aman Nazlı da yarim yine yine geldi aklıma Nasıl edeyim başımdaki sevdaya aman aman
    Aman aman dostlar yoldan geldim yorgunum
    Orta da boylu bir yiğide vurgunum

Bizim bağın menekşesi al oluR aman aman
    Âlem de sevdiğine de yanar kul olur
    Sevdiğini alamayan del olur aman aman
    Haydi haydi gidelim aynalı konağa üçümüz
    Taze de şeftalidir bizim yükümüz

Bizim bağa giderken serhaya aman aman
    Çektiler kolumdan da beni tenhaya
    Nasıl edeyim başımdaki sevdaya aman aman
    Aman aman dostlar kabir bana dar gelir
    Bu gençlikte ölüm bana zor gelir __________________

Zara - Eklemelidir Koca Konak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. konak

konak

Konak Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başına geçeceğinize yorumlanır. Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başına geçeceğinize yorumlanır. Kişinin rüyasında konağa taşınması mevki sahibi olacağına ve hayatındaki büyük değişiklere işarettir.Rüyada büyük ve eski bir konakta misafir...
  4. KOÇ

KOÇ

30 Mart 2008 Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre...
  5. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..

Sayfayı Paylaş