gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Elif Dedim Be Dedim

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Elif dedim be dedim aman
    Yar ben sana ne dedim?
    Kuş kanedi kalem olsa aman
    Ah yazılmaz benim derdim

Elifim noktalandı aman
    Az derdim çoklandı
    Yetiş anam yetiş bubam aman
    Ah çeyizim bohçalandı
    Yetiş anam yetiş bubam aman
    Ah mezarım tahtalandı

Zara - Elif Dedim Be Dedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. nihat doğan en kültürlü benim dedi

nihat doğan en kültürlü benim dedi

Didem Uzel ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Nihat Doğan, 'Orada Neler Oluyor' programına katıldı. Uzel'le bir bütün olduklarını belirten yakışıklı türkücü, "Yemin ederim ki, hayatım boyunca ilk kez bir kadının peşinden koştum. Didem için 3 ay uğraştım" dedi. Doğan, sevgilisi için 'Didem, Didem' adlı parçayı da seslendirdi. TORUN'A KIZDI! Programın diğer konuğu Nurdan...
  3. "Seni Seviyorum" Dedim "Bende Seni" Dedi..

"Seni Seviyorum" Dedim "Bende Seni" Dedi..

Sevmek dedim. Yoluna ölmek dedi. Yol dedim. Alıp başını gitmek dedi. Gitmek dedim. Bir Ahh çekip dostlardan ayrılmak dedi. Dost dedim. Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim dedi. Yürek dedim. Dünyaları içine sığdıramadığım dedi. Dünya dedim. Hayatın bir yüzü dedi. Yüz dedim. Ardında ne gizli bilemediğim dedi. Giz...
  4. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  5. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...

Sayfayı Paylaş