gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Havalanma Telli Durnam

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ah havalanma telli durnam Aman aman aman hey Uçup gitti yele karşı
    Ah niye doğdun sarı yıldız
    Mavi yıldız yıldız yıldız yıldız dön

Zülüflerin tel tel olmuş
    Aman aman aman ey
    Döküp gitme ele karşı

Evler yıkan beller büken
    Kanlı mı oldun kervan kıran dön dön dön dön

Ahh şahinim var bazlarım var
    Aman aman aman hey
    Baharım var yazlarım var

Yara tenha sözlerim var
    Aman aman aman hey
    Ben diyemem ele karşı

Evler yıkan beller büken
    Kanlı mı oldun kervan kıran dön dön dön dön

Zara - Havalanma Telli Durnam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. Hakan Peker - Telli Telli

Hakan Peker - Telli Telli

Telli teli telli şu telli turna Sanmaki yaralı uçmaz bir daha Takılmış kanadı göçmen buluta Döner gelir bir gün konar yurduna Sakın çıkma patika yollara O dağlara kırlara o karlı ovaya Yenik düşüyor herşey zamana Biz büyüdük ve kirlen di dünya Telli telli telli şu telli turna Ne kalmış buralı göklerden başka Ne kalır yarına bizden sonraya Herşey binip gitmiş uçurtmalara Sakın çıkma patika...
  4. Mor Ve Ötesi - Telli Telli

Mor Ve Ötesi - Telli Telli

telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta anlatır eski beni şimdiki bana sakın çıkma patika yollara o dağlara kırlara o karlı ovaya yenik düşüyor herşey zamana biz büyüdük ve kirlendi dünya telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta döner gelir bir gün konar yurduna sakın çıkma patika yollara...
  5. Telli Telli Akorları istiyorum sizden

Telli Telli Akorları istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Telli Telli Akorları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim akorlar için

Sayfayı Paylaş