gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Hayal Kurdum

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayal kurdum,dedim dağlar benimdir Ne bir geçit,ne de bir yol verdiler Dedim allı güllü dağlar benimdir
    Ne yeşerdi ne de çiçek verdiler
    Dedim bir güzeli ben de seveyim
    Kaş çattılar bir de sitem ettiler
    Dedim kader ben de biraz güleyim
    Ne bir cevap ne de bir ses verdiler

Feryat ettim dedim günahım nedir?
    Sevene sevgisiz oldun dediler
    Dedim bir çaresi yok mu bu işin?
    Sen bu derdi kendin buldun dediler
    Dedim bu ızdırap ne zaman biter
    Yoldaşındır çile senin dediler
    Dedim ölüm gelsin beni kurtarsın
    Dolmadı zamanın günün dediler.

Zara - Hayal Kurdum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. Zara - Yunus

Zara - Yunus

Bir seveni olsun yeter Çözülür dili yunusun Dost ister muhabbet ister Yüreği deli yunusun Ayın şavkı suya vurmuş Bulutlar divana durmuş Canan diye gönül vermiş Gözleri dolu yunusun Alev can verir fenerde Batan gemi hani nerde Öyle mahsun görünürde Başı sevdalı yunusun Dalga döne döne gelir Gider amma yine gelir Mest olur kendine gelir Eli badeli yunusun Rüzgarın gülü kokmuyor Deniz sarhoş...
  4. Zara - Ceyran

Zara - Ceyran

Arakçının mendedir ceyran Sermişem çemendedir ceyran Alem güzele dönse ceyran Menim gözüm sendedir ceyran Aşığın çohtur senin çohtur Kirpiğin ohtur senin ohtur Derdinden men deliyem Heç haberin yohtur senin yohtur Derdinden men deliyem ceyran Haberin yohtur senin ceyran Ulduz dönüp ay olmaz ceyran Vaz geçmeden yaz olmaz ceyran Gönül seven gözele ceyran Güzellikte tay olmaz ceyran Aşığın...
  5. Zara Konseri

Zara Konseri

zaranın kıyafetleri sanatcı zaranın kıyafetleri türkücü zara türkücü şarkıcı kadife sesli sevilen türkücü Zara Bursa'da...... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Beyaz Koza Yaz Şenliği' kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Zara, Mudanyalı hayranları için kaside okudu. Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Zara, Mudanya Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, en güzel...

Sayfayı Paylaş