gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Kalbi Kırık Serseri

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kalbim aşkının bir esiri seven kalpse bir serseri Sevgi tanrının bir eseri sevdim oldum serseri Ne gündüzüm gecem var koca dünya ban dar
    Çok üzgünüm kederli kalbi kırık serseri
    Kalbim aşkının esiri oldum avare sevgili
    Çekilmez oldu bu hayat veda edip gitmeli

Zara - Kalbi Kırık Serseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserime

Serserime

SERSERIME ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar...
  2. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  3. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. serseri nickler

serseri nickler

serseri nickleri serseri nickler cocuk nickleri elbistan nıckler KeNdİmE YeNi BiR SAyFa AçTıM iÇİnDE Sen YokSun….KaLbİm HaYvANaT BAhÇeSi deĞilKi İçiNde kÖpEkLeR olSuN…. GeCeMiDiR sEnİ bAnA DüŞÜnDüRen? yOKsA BeNmİyİm sEnİ dÜşÜNMeK iÇİn geCeYi bEkLeyEn?GöZlErİNmİdİr uYuDuğUNDA RüYa gÖrEN?yOKsA bEnMİyİm GöZlERiNi GöRmEk İçiN rÜyA gÖrEN? gÖnLüNü GüN eDEnİ SeWMeZ sEWdA,iStER hEp Onu ÜzENi ,HeR...
  5. kırık

kırık

Kolum bilek kısmından kırıldı ne zamana kaynar?

Sayfayı Paylaş