gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Ordunun Dereleri

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ordunun dereleri hikayesi ordunun derelerinin hikayesi dereleri şarkısının nedir adlı türkünün Ordunun dereleri aksa yukarı aksa Vermem seni ellere ordu üstüme kalksa sürmelim amman

Oy mehmedim mehmedim sana küsüm demedim
    Beni sana gecmişler vallahi ben demedim sürmelim amman

Ordunun dereleri kara yosun bağlıyor
    Kal gidelim sevdiğim anan evde ağlıyor sürmelim amman

Oy mehmedim mehmedim sana küsüm demedim
    Beni sana gecmişler vallahi ben demedim sürmelim amma

Zara - Ordunun Dereleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Dervent Deresini Duman Bürüdü

Dervent Deresini Duman Bürüdü

Bir tek Dervent Deresi'ni mu duman bürümüş ki? Kara bulutlar dolaşıyor yurdun birçok yeninde. Fransızlar Adana'da, Antep'te, Mersin'de cirit atarken, Yunan Ege'yi parsellemiş. İngiliz'in, Alman'ın hesapları daha başka. Sözün kısası, sömürgeciler, pay etmiş yurdumuzu. Buna razı olmayanlar, yer yer çeteler kurmuş, kimi dağa çıkmış, kimi ovada vuruşuyor. Baştakiler derseniz, danışıklı zaten, sen...
  3. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. Demet Sağıroğlu - Arada Derede

Demet Sağıroğlu - Arada Derede

Madem ki gidiyorsun yolun açık olsun İyiliğini mutluluğunu dilerim ben senin Hele bir git bakalım durum bu ne yapalım Seni yormam yük olmam Efendi gibi acımı yaşarım Tek taraflı sevda benimki Sana kızmak çare değil ki Buluşuruz bir zaman belki kalp senin kalbin Ben eteğine acı düşen saftayım Aşk değil bu eni konu hastayım Kendimi bildim bileli yastayım bitmedi harbim Arada derede...
  5. polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku cansu dere ceza ceza yerse cansuya trafik polisinden ceza oyuncu manken cansu dere arabasını yasak yere arabasını park edince cezayı yedi.genellikle ünlüler arasında trafik polisine yakalanmak moda oldu. Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen...

Sayfayı Paylaş