gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Şen Olasın Ürgüp

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Şen olasın Ürgüp, dumanın gitmez, Kır atın acemi konağı tutmaz, Oğlum da pek küçük yerini tutmaz

Cemalım Cemalım algın Cemalım
    Al kanların içinde kaldım Cemalım

Ürgüp'ten de çıktığımı görmüşler
    Kıratımın gidişinden bilmişler
    Beni öldürmeye karar vermişler

Cemalım Cemalım algın Cemalım
    Al kanların içinde kaldım Cemalım __________________

Zara - Şen Olasın Ürgüp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. ürgüp Kilise Resimleri

ürgüp Kilise Resimleri

kilise resimleri ürgüp kiliseleri ürgüp kilise ürgüpteki kiliseler resmi
  3. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. nevşehir (avanos-kapadokya-ürgüp)

nevşehir (avanos-kapadokya-ürgüp)

kapadokya ürgüp ürgüp kapadokya avanos kız yurdu kızları nevşehir avanos . .
  5. Türkücü Zara Anne Oldu!

Türkücü Zara Anne Oldu!

Bu konu sanatçı zaranın doğum yaptığı bilgilerine yer vermektedir. Sesi, güzelliği ve düzgün yaşantısı ile birçok kişinin hayranlığının yanısıra takdirini toplayan türkücü Zara, bir kız bebek dünyaya getirerek anne oldu. Geçtiğimiz Mart ayında Radikal yazarı Akif Beki ile dünyaevine giren Zara nın kızının şu an için henüz ismi belli değil. Sanatçıya geçmiş olsun ve gözaydın dileklerimizi...

Sayfayı Paylaş