gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Söylenir Gezersin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Söylenir gezersin de Yaban ellerde diyar ellerde Bağdat diyarına da
    Vardın mı durnam vardın mı durnam
    Medine şehrinde fadime anayı
    Efendim naslı sunayı
    Makamı boylarıda
    Gördün mü durnam gördün mü durnam
    Medet dergahında da gülüm var
    Yar yar efendim
    Gülüm var yar yar
    O dergaha da yüzlerin
    Sürdün mü durnam sürdün mü durnam

Tılsım erenleri dost elinden
    Kırkların narına durdun mu durnam
    Ah yar yar, yar dost dost
    Medet yar aman

Kul Hüseyin der ki biz de varalım
    Varıp dergahında yüzler sürelim sürelim
    Canları feda edip dostları görelim
    Sen de bu sırlara erdin mi durnam
    Ah yar yar, yar dost dost
    Medet yar yar aman

Ah yar yar dost dost yaylada yar yar yar
    Ah cana cana dost dost cana cana
    Semahı dönenler otursunlar şu yana

Zara - Söylenir Gezersin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Deli gönül gezer gezer gelirsin Arı gibi her çiçekten alırsın Nerde güzel görsen orda kalırsın Ben senin derdini çekemem gönül Santur mu istersin saz mı istersin Ördek mi istersin kaz mı istersin Tomurcuk memeli kız mı istersin Ben senin derdini çekemem gönül Çıkıp yücelere bakmak istersin Coşkun sular gibi akmak istersin Her güzelle yatıp kalkmak istersin Ben senin derdini çekemem gönül...
  4. Anti Uyur gezer Oyunu

Anti Uyur gezer Oyunu

Uyurgezelerle dolu bölümleri z ve x tuşlarını kullanarak yok edin yön tuşları ile de ilerleyin.:)Hoş bir oyun deneyin.... Anti Uyur gezer oyunu, oyun,mega man,beceri oyunu oyna * * * * * :amigo:
  5. Gezer 2012 Çocuk Ayakkabı Modelleri

Gezer 2012 Çocuk Ayakkabı Modelleri

Çocuklarımızı da unutmadım tabi onlarada uygun ayakkabılar burada cıvıl cıvıl haydi anne babalar çocuklarımızı sevindirelim :D:D i

Sayfayı Paylaş