gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Uyan Ey Gözlerim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

uyan ey gözlerim gafletten uyan nota ey gözlerim nota gafletten notaları notaları notası uyan ey gözlerim gafletten uyan uyan uykusu çok gözlerim uyan
    azrail'in kasti canadır inan
    uyan ey gözlerim gafletten uyan
    uyan uykusu çok gözlerim uyan

seherde uyanırlar cümle kuşlar
    dilli dillerince tespihe baslar
    tevhit eyler dağlar taslar ağaçlar

semavatin kapularin acarlar
    müminlere rahmet suyun saçarlar
    seherde kalkana hülle biçerler

bu dünya fanidir sakin aldanma
    mağrur olup taç-u tahta dayanma
    yedi iklim benim deye güvenme

benim, murat kulun, sucumu affet
    sucum bagislayub günahım ref'et
    resul'un sancağı dibinde hasret
    uyan uykusu çok gözlerim uyan __________________

Zara - Uyan Ey Gözlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Ey Sevdiğim

Zara - Ey Sevdiğim

ey yar yavrularım sana emanet zara ey sevdiğim bir gün bana yar demedin Ey sevdiğim sana şikayetim var Ne sevdiğin belli ne sevmediğin Bende bir insanım birde canım var Ne sevdiğin belli ne sevmediğin oy oy Zalımsın oy oy hayınsın oy oy ne deyım oy oy Eski günler hayalimden gitmiyor Dün dediğin bugünkünü tutmuyor Yiğidim ya gücüm sana yetmiyor Ne sevdiğin belli ne sevmediğin oy oy Zalımsın...
  2. Zara - Ağlama Gözlerim

Zara - Ağlama Gözlerim

Gurbet elde bir hal geldi başıma, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir. Derman arar iken derde düş oldum, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir. Huma kuşu yere düştü ölmedi, Dünya Sultan Süleyman'a kalmadı, Dedim yare gidem nasip olmadı, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir.
  3. Benimde gözümün yaşını siler misin Ey Resul

Benimde gözümün yaşını siler misin Ey Resul

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ey rabbim gözlerime rahmet yaşlarını nasip et...

Ey rabbim gözlerime rahmet yaşlarını nasip et...

GÜNAHIM ÇOK.... GELEMEM KAPINA BİLİYORUM.... AMA YOK Kİ BAŞKA KAPI... SENDEN SADECE BİR UMUT DİLENİYORUM... EN SEVGİLİNE AYRI KOYMA YOLUMU... BU HİCRANI YAŞATMA BANA.... NE KADAR ÇOK OLSADA GÜNAHIM RAHMETİNLE EN SEVGİLİYİ GÖSTER BANA... NE OLUR RABBİM GECELERDE, SEHERLERDE GÖZ YAŞI DÖKEN AŞIKLAR HÜRMETİNE ONUN AŞKINDAN KATRELER SUN YÜREĞİME... BU YOLDA GELCEK CEFAYI SEFA BİLDİR...
  5. Göz Zarının İltihabı

Göz Zarının İltihabı

göz zarı göz zarı iltihabı hamilelikte konjonktivit darbe sonucu kanlanması Göz yuvarlağının on yuzu ile goz kapak­larının arka yüzünü örten, onları goz yu­varlağına bağlayan ince zara konıonktiva denir. Konjonktiva kendi salgısı ve göz yaşı yardımıyla daima ıslak ve nemlidir. Bazan bu sekresyon kurur, çapaklanma dediğimiz durumu meydana getirir. Konjonktivanın iltihabına ise...

Sayfayı Paylaş