Zara - Zeytinyağlı Yiyemem Aman | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Zara - Zeytinyağlı Yiyemem Aman

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    zeytinyağlı yiyemem aman notaları zeytinyağlı yiyemem aman türküsünün hikayesi hikayesi türküsünün
    Zeytin Yağlı Yiyemem Aman,

Basma Da Fistan Giyemem Aman. Senin Gibi Cahile,
    Ben Efendim Diyemem Aman.

Kaldım duman içi dağlarda,
    Sevgili Yarim Nerelerde.

Kara Üzüm Asması,
    Yeşil Olur Yazması.
    Ben Yarimden Ayrılmam,
    Kara Yazı Yazması.

Kaldım dumaniçi Dağlarda
    Sevgili Yarim Nerelerde.

Asmadan Üzüm Aldım,
    Sapını Uzun Aldım.
    Verin Benim Yarimi,
    Annemden İzin Aldım.

Kaldım dumaniçi Dağlarda
    Sevgili Yarim Nerelerde.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zeytinyağlı yiyem şarkısının hikayesi ve kısa hikayesi
    lütfen bana bu sorunun cevabını yolayın gari

3. sssaaasda

sssaaasda Forum Okuru

ya bize hikayesi lazım

Zara - Zeytinyağlı Yiyemem Aman konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  3. Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. Duman - Aman Aman

nereye gider başını alıp sorarsın kimbilir durmadan nasıl susarsın bilmeden boşuna atıp tutarsın su gibi akıp geçer zaman gezdin tozdun aman aman aman sazdın sözdün aman aman aman giderek üzdün bizi zaman(2x) yazdın çizdin aman aman incecik izdin aman aman sıraya dizdin bizi zaman(2x) hep kaçıp yeni bir adım atarken dibine kadar çileye batıp çıkarken içine atıp atıp yoluna basıp giderken su...

Sayfayı Paylaş