gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Zarif görünmek

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

nar çiçeği rengi abiyeler zarif elbise modelleri, elbise, hatice sultanın takıları, nar çiçeği rengi, muhteşem yüzyıl hatice sultan, herşey burda melekler

Ne hoş bir görüntü,ne güzel bir elbise rengi ve modeli..
    Saç aksesuarları Muhteşem Yüzyıl'daki Hatice Sultan'ın çok beğendiğim bantlarını anımsattığından bayıldım..

Zarif görünmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıf görünmek

zayıf görünmek

zayıf görünmek zayıf gösteren kıyafetler yüzü gösteren saç modelleri yüzü ince saç modelleri korse Küçük hileler deyip geçmeyin... Bu hilelerle 5 dakikada 10 kilo birden zayıflamış görüneceksiniz. İşte sırrı! Yanlış seçimlerle kilonuza kilo katmayın. Küçük bir makyaj ve kıyafet hilesi ile ince görünmenin keyfini yaşayın....
  2. şık,alımlı vede zarif görünmek isterseniz bu kurallara uyunuz

şık,alımlı vede zarif görünmek isterseniz bu kurallara uyunuz

zarif görünmek için asil görünmek alımlı olmanın yolları zarif olmanın yolları püf noktaları Her daim şık olmayı kim istemez. Ancak bunun zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanı yanılıyorsunuz. Çok küçük detaylara dikkat ederek siz de her daim şık olabilirsiniz. Modacılar her yıl favori olan kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları belirlese de şu gerçeği unutmamalısınız; her kadın kendisinin...
  3. Havalı görünmek

Havalı görünmek

eşime güzel görünmek istiyorum sexsi görünmek sexs konuları Ben havalı çıtır meleklerim:meçhul:*****liğinize bir iki birşeyler daha ekleyin ve mükemmel olun istiyorum:meçhul:Nasıl mı??Aşşağıda yazıyor mutlaka okuyun:Dhavalı kadın baklımlı kadındır bunu hiç unutmayın meleklerim:ehi: *****lik sadece vücudumuzun belli bir bölgesine atfedilecek bir durum değil tabii... Her ne kadar erkeklere...
  4. Hanımlar Şık Ve Zarif Görünmek İçin Omuz Tipinizi Öğrenin....

Hanımlar Şık Ve Zarif Görünmek İçin Omuz Tipinizi Öğrenin....

Kaç Çeşit Omuz Tipi Vardır Omuz Tipinizi Biliyor musunuz Omuz kıyafetleri üzerinize uydurmak için ve zarif görünmeniz için önemli bir uzuvdur...Omuzumuza göre olan kıyafetlerimizde hem kendimizi daha rahat hissederiz hem de kıyafet daha şık durur vücudumuzda...Peki sizin omuz tipiniz nedir?Kaç tip omuz tipi vardır....Vücut şeklimize göre omuz tipimize göre nasıl giyinmeliyiz öğrenelim......

Sayfayı Paylaş