gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Zarif Topuz Yapmak...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

kolay topuz yapma saçı topuz yapma oyunları saça oyunları saç [​IMG]

Ozel gunlerde kullanabileceginiz basit ama bir o kadar da sik ve havali topuz modeli.
    Bircogumuz guzel guzel giyinip makyajlarini yapiyor fakat saclariyla ugrasmaya pek vakitleri kalmiyor ya da ugrasmak istemiyorlar. Bence ise giyim kusamdan bile daha etkili sac. Cunku karsimizdaki ne giymisiz diye sadece bir kez bakarken yuzumuze surekli bakiyor. Ben elimden geldigince sizlere basit sac modelleri yayinlamaya calisiyorum. Lutfen sizlerde uygulamaya gayret edin. Farki goreceksiniz.

1.Daha kolay şekil verebilmek için saçlarınızı büyük bigudilere sarın, fönle kurutun ve soğumaya bırakın

2.Sonra yukarıdan aşağı doğru üç eşit parçaya ayırın. En alttaki kısmı döndürerek küçük bir topuz biçiminde toplayın

3.Ortadakini kabartın ve içe doğru kıvırıp alttaki küçük topuzun üzerine tutturun.

4.En üstteki saçlardan kakülleri yana doğru tarayın, geri kalan saçlarıysa kabartıp tel tokayla alttaki topuzun üzerine tutturun.

Işıltılı saçlar ve kalıcılık için şekillendirici kullanın.

Zarif Topuz Yapmak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  3. Hem Zarif Hem Kullanışlı Topuz Modellerinden Örnekler 2012

Hem Zarif Hem Kullanışlı Topuz Modellerinden Örnekler 2012

en güzel topuz modelleri 2012 topuz modelleri 2012 Havaların son derece sıcak gitmesi sebebiyle saç modelleri konusunda en kullanışlıları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Az önce paylaştığımız basit topuz modelleri konumuzun ardından bu kez kuaför elinden çıkması daha uygun ve daha zarif topuz modellerini sayfamıza taşıyoruz. Topuzum hem beni serin daraltmasın hem de şık olsun...
  4. 2016'da modern yatak odası dekorasyonu yapmak ister misiniz?

2016'da modern yatak odası dekorasyonu yapmak ister misiniz?

Yatak odası dekorasyon değişiminizi 2016 sezonunda mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Yeni evleneceksiniz ya da evinizi yeniden aldığınız mobilyalarla yeni bir görünüme kavuşturması düşüncesi içerisinde misiniz? O zaman modern görünümlü bir yatak odası dekore etme fırsatını değerlendirmek adına 2016 en modern yatak odası takımı modeli ediniminde bulunarak harekete geçebilirsiniz. Yeni sezonda en...

Sayfayı Paylaş