Zaten hasret kalmıştım,o deniz gözlerine... | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

Zaten hasret kalmıştım,o deniz gözlerine...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    zaten hasret kalmıştım o deniz gözlerine zaten hasret kalmıştım o deniz gözlerine sözleri kim söylüyor atın beni denizlere vermeyin ellerine kim söylüyor sözleri
    ZATEN HASRET KALMIŞTIM,O DENİZ GÖZLERİNE...

GİTTİGİN O YERLERDE,
    SÖYLE HUZURLUMUSUN.
    GERİDE KALANLARIN,
    SÖYLE FARKINDAMISIN.

ATIN BENİ DENİZLERE, VERMEYİN ELLERİNE.
    ZATEN HASRET KALMIŞTIM,
    O DENİZ GÖZLERİNE.

GİDİPTE DÖNMEMEYE,
    SÖYLE YEMİNLİMİSİM.
    DÖNÜPTE DÖNMEMEYE,
    DAYANA BİLİRMİSİN.

EY GÖKLERİN YILDIZI,
    SÖYLE FARKIMDAMISIN.
    BENDEN AYRI YAŞAMAYA,
    DAYANA BİLİRMSİN.

ATIN BENİ DENİZLERE,
    VERMEYİN ELLERİNE.
    ZATEN HASRET KALMIŞTIM,
    O DENİZ GÖZLERİNE...

Bu aslında şarkı sözü kimin olduğunu bilmiyorum ama mutlaka dinlemelisiniz...

Son düzenleme: 30 Temmuz 2009
  2. *NiSaN*

*NiSaN* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Altan Civelek deniz gözlüm parçanın ismi

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

özlem
    sevgiliye duyulan özlem kadar zor bişey yoktur şu dünyada, aşk diyorum ve gerisi boş diyorum :) aşıklar kavuşsun kimse aşk özlemi çekmesin inş :) tşk ederim:)

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy benim çok sevdiğim bir şarkıdır bu eşim yanımda değilken hep dinlemişimdir bunu

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hmmm maviş olanlara özel yazılmış

Zaten hasret kalmıştım,o deniz gözlerine... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne

hiç bi zaman gerçek aşık oldunmu,hiç bir gün benim için ağladınmı zalimim,nereden geldiğini hiç bi zaman unutma,hatırla hayata gelmez olaydım,çıktık uzun ince bir yola önümüzde boş bir ova,burcumsa kova kalbim deli dolu,senin o güzel kalbin için çarpmakta ama ne fayda,askerlik günü geldi çattı yolcu yolunda gerek,tren kalmak üzere kalbim kıvılcımlar firarda,içimde zelzele yer yerinden...
  3. Mutlulugun pesinden kosma, o zaten senin pesinden gelir!!!!!

Melekler internet´te gezinirken buna rasladim, gercekten cok güzel sizinle paylasmak istedim Hayatımızdaki olumlu ya da olumsuz olayları düşüncelerimiz ile büyütüyoruz. Madem ki ben büyütüyorum o zaman mutlulukları büyütmeyi tercih ederim. Yapabileceklerimizi yaptıktan sonra hayata teslim olmak gerekli diye düşünüyorum. Çünkü mutluluk varılması gereken bir nokta değil, bir yoldur. Bu...

Sayfayı Paylaş