gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

zaten sendede komedi yüzü yok

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü mankenlerimizden soğuk yüzlü Şenay Akay bir röportajında neler söyledi.......
    'RECEP İVEDİKLER BANA HİÇ UYMAZ!'
    İSTANBUL MÜCEVHER FUARI'NDA BİR MÜCEVHER FİRMASININ YENİ TASARIMLARI İÇİN DENİZ KIZI KILIĞINA GİREN MANKEN ŞENAY AKAY, ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN 100 BİN DOLAR DEĞERİNDEKİ ALTIN TAÇ VE KOLYEYİ TANITTI...

Akay'ın, tanıtımda giydiği derin göğüs dekolteli kostümü, fuara katılanların ilgisini çekti. Ünlü manken, kriz ortamında altın alarak yatırımyaptığını söyledi.

Akay 'Altının yükselişi daha istikrarlı. Sanıldığı gibi öyle çok altınım yok. Güvenlik açısından yastık altında değil, bankada saklıyorum' dedi. Şenay Akay, bu arada şarkıcı bir sevgilisi olduğunu itiraf etti ama adını vermek istemedi. Sanat camiasının ünlü isimleriyle çalışan Akay, imaj danışmanlığı konusunda sadece Recep İvedik'e yardımcı olamayacağını sözlerine ekledi.

Akay, 'Bırakalım olduğu gibi kalsın. Öyle birine imaj çizemem' dedi. Akay, 'Bazı kadınların Recep İvedik tarzı karakterleri sevmesi doğal. Olduğu gibi ve içinden geldiği gibi. Ancak bu tarz erkekler bana uymaz' dedi.

zaten sendede komedi yüzü yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sendemi

sendemi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. komedi

komedi

Komedi Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.Rüyada bir tiyatroda komedi seyrettiginizi görmek, isiniz hususundan amirlerinizle is hususunda tartistiginiza, sizin bir komedya oynadiginizi görmek, bu tartismalarda tezinizi kabul ettirdiginize ve kendinizi hakli çikardiginiza isarettir.
  3. Binbir Gecede fiyat indirimi yok zaten istenmemiş

Binbir Gecede fiyat indirimi yok zaten istenmemiş

Herkesçe aşikar olan ekonomik krizden en etkilenen tv'ler genelde reytingi yüksek bile olsa dizilerden indirim istemişlerdi. Hatta Show tv de yayınlanan Kurtlar Vadisi bölüm başına 750 bin ytl alırken bunda indirim istenmiş, pana filmin indirimi kabul etmemesinden dolayı geçtiğimiz haftalarda dizi anlaşma sağlanamadığı için bir hafta yayına verilmemişti.... Şimdi binbirgeceden indirim...
  4. Sendende vazgectım...

Sendende vazgectım...

Çok şey istemiyorum hayattan; biraz huzur ve biraz da sadaka. Ama anladım ki bu bile haram bana. Ne huzurum var ne de aşığım dediklerimin sadakati. Rahat uykulara dalmayı, huzur içinde uyumayı öyle çok istiyorum ki. Ama eksiliyorum artık, tükeniyorum yavaş yavaş. Beden aynı beden belki ama ya o ruhum, Hele o dokunuşlar. Dokunuşlar aynı değil ki, aynı hislerle dokunamıyorum. Kendi dünyamı...
  5. Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Merhaba kızlar Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri acaba. Bu şiiri çok beğeniyorum ama kimin olduğunu hala bilmiyorum yahu yardım lütfen :)

Sayfayı Paylaş