gebe
  1. sultanım

sultanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zayıflama hapı kullananlara:)

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sultanım tarafından paylaşıldı.

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)

zayıflama hapı kullananlara:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları zayıflama hapları zararları hapları zararlımı diyet haplarının hapı Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu...
  2. ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...
  3. zayıflama hapları

zayıflama hapları

tengda diye bir hap çinden geliyormuş bir arkadaş 3,5 ayda 14 kilo verdi bende korkuyorum almaya nolur yardım edin
  4. En Popüler Zayıflama Hapları

En Popüler Zayıflama Hapları

zayıflama hapları isimleri en popüler zayıflama hapları, hangileri, isimleri, etkileri, nasıl zayıflatıyorlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Diyet ve sporun yanı sıra alternatif olarak zayıflama hapları kullanılıyor.Seçerken çok dikkatli olmanız ve doktorumuza danışmanız konusunda uyarıyor ve konumuza dönüyorum. Zayıflama noktasında da bir çok...
  5. Lotus 100 Zayıflama Hapı kullananlar

Lotus 100 Zayıflama Hapı kullananlar

lotus100 zayıflama hapı nedir,lotus100 zayıflama hapıyla kilo vermek mümkünmü,lotus100 zayıflama hapı kullanıcı yorumları,lotus100 zayıflama hapı hakkında bilgiler Lotus çiçeği, ölümsüzlük sembolü olarak bilinir. Günümüzde alternatif tıpta zayıflamak için kullanılıyor. İngilizce ismi: Lotus Flower Stamens. Ayurvedic : Nelum Renu. Latince : Nelumbo Nucigera. Lotus100 zayıflama formülü 4...

Sayfayı Paylaş