gebe
  1. alisa35

alisa35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında alisa35 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi takım yan etkileri oldu ama gerek iş,gerekse evlilik yasamımı çok etkilemedi butun bunlar,merak ettiğim içerde kalıcı bir hasara yada soruna neden olabilirmi,bu konuda bilgisi olan arkadasların yorumlarını bekliyorum.. Sevgiler..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

korkma
    benım de teyzem kullandı lida kullandı o bırakalı yıllar oldu ama kalıcı bı hasarı yok sadece agız kurulugu yapıomus öle derdı hep onun ıcınde bol su tuketıosnn cok dınc kalkıosnn ayrıca ölüm haberlerıne gelıncede bence butun ılaclar ıcın gecerlı ölumler yanlıs kullanırsan fazla kullanırsan cabuk zayıflayayım dıye ölçuyu asarsan tabıkı ölumler meydana gelır bıde sureklı kullandıgın bı ılac varsa arasında mutlaka saat farkı olması gerekır bunu unutma tatlım yanı korkmadan guvenle kullanabılırsın:):)

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları

zayıflama haplarının zararları zayıflama hapları zararları hapları zararlımı diyet haplarının hapı Zayıflama haplarının söylendiği gibi vücuda yarar sağlamadığını anlattı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hasan Basri Üstünbaş, fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden zayıflama haplarının son derece tehlikeli olduğunu...
  2. Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de...
  3. zayıflama hapı kullananlara:)

zayıflama hapı kullananlara:)

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)
  4. ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...
  5. zayıflama hapları

zayıflama hapları

tengda diye bir hap çinden geliyormuş bir arkadaş 3,5 ayda 14 kilo verdi bende korkuyorum almaya nolur yardım edin

Sayfayı Paylaş