gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zayıflama Ürünlerindeki Görsellerde Sahtekarlık !

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani Tv lere çıkıp önceki ve sonraki halinin gösterildiği adamlar kadınlar var ya melekler, aslında bu tam bir safsata çıktı. Evet evet safsatadan da öte yalan çıktı. ‘Furious Pete’ adlı internet günlüğü yazarı ve yeme şampiyonu bu fotoğrafların nasıl yapıldığını sitesinde anlattı. İşin hilesi, kaslı fotoğrafınızı önce çekmek. Ardından bol cips yiyip, 2 litre gazlı içecek içip göbekli halinizi fotoğraflamak...
    Günlük yazarı ikinici aşamada ise televizyonun karşısında bol bol cips yiyip, 2 litre gazlı içecek içti.

Zayıflama Ürünlerindeki Görsellerde Sahtekarlık ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama ürünlerine dikkat!

Zayıflama ürünlerine dikkat!

Elinizi kolunuzu oynatmadan, yiyip içtiklerinizi az da olsa azaltmadan kilo vermek istiyorsanız, her zaman bulabileceğiniz tehlikeli oyuncaklar hep vardı; bundan sonra da olacak: Doğal zayıflama destekleri! Meslek yaşamının uzunca bir dönemini kilo sorunu ile mücadeleye ayıran bir uzman olarak neredeyse yirmi yıldır bu “kerametleri kendisinden menkul” mucizelerle uğraşır dururum. Reçete ile...
  2. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  3. zayıflama ürünleri ile ilgili yorum sitesi

zayıflama ürünleri ile ilgili yorum sitesi

zayıflama ürünleri ile ilgili yorumlar gnc zayıflama ürünleri kullanan gnc ile ilgili yorumlar yorumları ben kilolarıyla sorunlar yaşayan bir genç kızım... denemediğim yol kalmadı ve zayıflama ürünlerini kullanmaya karar verdim. internette o kadar çok ürün var ki hepside öyle zannediyorum kendi kendilerine yorumları doldurmuş bir şekilde yayın yapıyorlar fakat geçenlerde -geçte olsa- bir...
  4. İlkyardım Görselleri

İlkyardım Görselleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)

Sayfayı Paylaş