gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zayıflama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)

zayıflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama Egzersizleri

Zayıflama Egzersizleri

zayıflama egzersizleri çocuklar için zayıflama hareketleri Bel Yana Eğilme Bacakalrınızı iyice açın ve ellerinizi başınızın arasında kenetleyin. Sırtınızı düz tutun. Dirseklerinizin kulaklarınızla aynı hizada olmasına ve bedeninizin öne ya da arkaya bükülmemesine dikkat ederek sağa doğru eğilin. Başlangıç durumuna dönün ve bu kez sola eğilin. 10 tekrar yapınız. Bu sayıyı zamanla...
  2. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  3. Zayıflatan Çorbalar

Zayıflatan Çorbalar

zayıflatan corbalar Zayıflamanıza yardımcı olacak çorba tarifleri kızlar... Sebzelerin besin değerini en yükseğe çıkarmanın yolu çorba yapmaktır. Dr. DeLuz’un çorbaları belki alıştığınız gibi lezzetli değil ama zayıflama garantili! Sebzeler, ne kadar tazeyse içeriğinde o kadar çok enzim hayatta kalır. Manavdaki sebzelerin tam olarak ne zaman toplandıklarını bilemeyiz ama...
  4. diyetsiz zayıflama

diyetsiz zayıflama

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bölgesel zayıflama

Bölgesel zayıflama

merhaba ben 58 kilo ve 169-70 boylarında bir kadınım.hiçbir yerim kilolu değil ama bel bölgesi hariç.aslında genetik diyorlar ama...beli olmasa 36 bedene rahat giriyorum,small beden giyiyorum ama göbek ve bel bölgesi bitiriyor.tek yapabildiğim ekmek diyeti yapmak başka diyetler yapamıyorum.benim 2-3 haftada incelmem gerekiyor ne önerirsiniz??

Sayfayı Paylaş