gebe
  1. Ayse aksoy

Ayse aksoy Forum Okuru

Zayiflama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Ayse aksoy tarafından paylaşıldı.

Mrb ben 34 yasindayim ve 1cocugum var.98 kiloyum Nana yardimci olurmusunuz lüften Kilo vermek istiyorum

2. muhammedalininannesi

muhammedalininannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyene gitmen daha mantıklı tatlım,doktor kontrolü altında sağlıklı zayıflayabilirsin ..

Zayiflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

doğum sonrası zayıflama yöntemleri arkadaslar bana yardim edin lütfen 3 ay önce ikinci dogumumu yaptim 86 ile doguma girdim suan73 kilodayim cok yavas gidiyor kilolarim ,ilk dogumunda 3 ay sonra 18 kilom gitmisdi ,bu ikincida dahada yavas gidiyor ,neler yapabilirim bi kiprit kutusu peynir iki parmak kalinliginda domates disinda formüller varmi,karisimlar felan ,emziriyorum herseyide...
  2. Burcunuza göre zayiflama Tüyolari

Burcunuza göre zayiflama Tüyolari

burcunuza göre, zayiflama, tüyolar, astroloji, egzersiz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Burcunuza uygun sporları ve diyeti yaparak zayıflamanız mümkün Koçlar doğal atletlerdir. Dışarıda yapacağınız rekabetçi sporlar içinizdeki düşmanı alt etmenizi sağlar. Boks ve dövüş sporları terlemenizi sağlar. Egzersizinize uygun bir beslenme programı seçerseniz hedefinize...
  3. Muhtesem zayiflama yöntemi...

Muhtesem zayiflama yöntemi...

hizli zayiflamanin yollari zayiflamanin yollari zayiflamak icin zayiflamak kilo vermek kilo vermenin. Burdan okuyabilirsiniz Aciktirmayan yiyecekler arkadaslarim... İngiltere'de ilginç bir sağlık olayı yasandi meleklerim yani demekki beyin neye inaniyorsa o gerceklesiyor... Kelepce hepsi hikaye sadece yürekten inanmak lazim zayiflamak icin ve hedefe odaklandinmii yapamiyacagimiz hic birsey...
  4. Zayiflama cayi

Zayiflama cayi

zayiflama cayi, yesil cay ile zayiflama Meleklerim, hem cay keyfi yapsak hemde zayiflasak ne güzel olur deyilmi Beşibir yerde çay 1 litre suya FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı BİBERİYE 1 tatlı kaşığı KEKİK 1 tatlı kaşığı YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı sıcak suya karıştırılıp demlenicek,limon sıkılıp içilebilir,tatlandırıcı yada şeker konmıycak,günde 4 su...
  5. fitchoy zayiflama hapi

fitchoy zayiflama hapi

Arkadaslar yaklasik 1.5 hafta once 4 arkadas beraber aldik ve kullanmaya basladik. Faydasini gorduk mu?hayir hic birimize bir gram verdirmedi.ve asiri yememeye dikkat ettigimiz halde.herzamanki gibi bu da para icin bir oyun.kanmayin o sanatci bu sanatci soylemlerine palavra.

Sayfayı Paylaş