gebe
  1. Nurum83

Nurum83 Forum Okuru

Zayıflamada Kabak Devrmi

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında Nurum83 tarafından paylaşıldı.

slm melekler size bildiğim ve annemin denemiş olduğu bi iksiri veriyorum...zayıflamada kullanılan çörek otu kekiksuyuna sonn !!! annem 110 kilo kızlar,aslında böyle değildi tabii gayet zarif bi bayan olmasına rağmen içtiği ilaçlar yüzünden şişti kadın resmen ilaçlar iştah açtıkça da yedi ... bu zamana kadar ne yediysede içtiysede olmadı diyetisyenlerede gitti tabi ama nedense o kadracık şeylerede kanmadı nasıl ve nerden duydu bilmiyorum ama bu kabak süper bişi oldu onun hayatında...nasıl mı kullanıyor çok basit kabağı rendeliyip üzerine limon sıkıp yiyosunuz ve gözle görülebilcek değişiklikler ortaya çıkıyo bi süre sonra...annem tam 2 ayda 12 kilo verdi tabii...herhangi bi zararı olmıycağı için denemede yarar görüyorum...bende doğumdan sonra deniycem tabi kii !!! hepinize fit bi görünüm diliyorum byes.........

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D kısss nurummmm ben 48 kiloyumm :D:D ama ilerde allah göstermesin kilolu olursam denerimmm :D:D ellerine kollarına bide göbüşüne sağlık :kiss:

3. Nurum83

Nurum83 Forum Okuru

saol asimmm içimden bi pırtlatiim onu bende deniycem bu kabak olayını ...

4. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    paylşım için tşk canm yanlız bikaç sorum olcak yemekten öncemi yoksa sonramı yada ara öğünlerdemi yeniyor biraz daha açarsan konuyu çok sevinirm tekrr tşk tatlım...

5. Nurum83

Nurum83 Forum Okuru

neslii aç karnına yemeklerden önce ye aralarda ye ...hiçbir zararı yok sonuçta kabak yanii .....

6. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşk canm benm mutlaka deniycem yazada azkaldı inşallh bendede işe yarar....

7. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa duydumm..Zararı olacağını düşünmüyorum..Yoğurt da ilave edilebilr sanırım tadı açısından :D

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evet bunu bende denedım kesınlıkle ıse yarıyor.Kabak corbası deneyın derım.Sıtelerde tarıflerını bulabılırsınz.Bı kac tarıf var aslında metabolızmayı hızlandırması acısından acılı olabnını tavsıye ederım..

Zayıflamada Kabak Devrmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabak bayıldı

kabak bayıldı

Malzemeler: - 1 kg.kabak, - 2 adet domates, - 3 adet soğan, - 1/2 su bardağı zeytinyağı, - 8-10 diş sarmısak, - 2 tatlı kaşığı toz şeker, - Yeteri kadar tuz, - 1/2 demet dereotu. Yapılışı: Kabakların üzerini kazıdıktan sonra kabak oyacağı ile içlerini çıkartın. Kabakları uzunlamasına ikiye kesip yıkadıktan sonra bir tepsiye dizin. Soğanları halka halka doğrayın. Kızdırılmış yağda...
  2. kabak

kabak

kabak çeşitleri dikenli faydaları süs çeşitleri (Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri...
  3. Kabak

Kabak

(Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri çesidine göre küremsi, silindir veya yumurtamsi...
  4. Kabak çekirdeği

Kabak çekirdeği

bebeklerde kabak çekirdeği gebelikte kabak çekirdeği hamilelikte bebeklere Kabak çekirdeği birçoğumuzun zevkle yediği bir kuruyemiş. Aslında yine bir çoğumuzun da bilmediği bir sağlık kaynağı. Kabak çekirdeği ciddi bir bağırsak kurdu düşürücüdür. Tuzsuz tüketildiğinde çok hızlı ve etkili bir şekilde tenyanın dökülmesine neden olur. Bunun için çocuklarda 40g büyüklerde 100g tuzsuz kabak...
  5. kabak yemeği

kabak yemeği

kabak yemekleri kabak yemeği çeşitleri yemegi cesitleri yemek çeşitleri yemekleri canım annemin yaptığı yemeklerdendir ve en çok sevdiğim yemekti çocukken hafif sağlıklı ve lezzetli mutlaka deneyin MALZEMELER: * 2-3 tane orta boy patlıcan * 1-2 tane kabak * 3-4 tane yeşil biber * 2 tane orta boy soğan * 3-4 diş sarımsak * 3 tane büyük boy domates * 1...

Sayfayı Paylaş