gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

zayıflamak için egzersiz hareketleri

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Sevgili melişler bu zayıflam a kousunda çok bi hırslıyım şu sırlar ama hırlarımda işe yaradı yani :) 40 güde 7 kilo verdim bunu nasıl başardığımı anlatmak istiyorum tabiki öce diyetle yediğime içtiğime dikkate diyorum ve en önemlisi bol spor ve yürüyüş günlül 1 saat yürüyüş yapıyorum ve evde 1 saat egzersiz bu sayede hem kilo verdim hemde kilo veriken sarkma olmadı tam tersi vucudum kendii topladı ve taşşş gibi oldu diyebilirim hahahaha şimdi size elimden geldiği kada aptım hareketleri resimlerii bulmaya çalıştım bulduklrımıda sizlerle paylaşmak istedim çok faydalı hareketler bunlar benim gibi zayıflamak isyenler için umarım faydalı olur :)) Bu hareketler basen kalça karın sırt bölgesi çok faydalı harketelr göbeğin ve kalçanın sıkıkılaşmasını sağlıyor

topppp2.JPG

aysen* ve TİTAN bunu beğendi.
  2. NİLDA

NİLDA Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    tebrik ederim seni şulecim :pasi:

aysen* ve Asena_Sule bunu beğendi.
  3. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    ay bende istiyorum zayıflamak. ama çalışırken bu yorgunlukla egzersizlik yapmak çok zor :(

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    telşekkür ederim nilcimm doğumda sonra sneinde işine yarar :)

aysen* bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aslı da zor değil canım be yıllarca her gü egzersiz yaptım çalışıyordum hatta yorucu bi işim vardı ama akşam eve geldiğimde 45 dk yapıyordum formum yerindeydi ne zman bırkatımm şişmeye başaldım :)

aysen* bunu beğendi.
  6. NİLDA

NİLDA Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    doğum sonrası çok kilolu kalcağımı sanmıyorum ama yardımcı olcağını düşünüyorum tabiki kilolul kalcak meleklerimiz için :)

aysen* bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kilo olmaasada vucudu toplamak için egzersiz çok önemli hamileikte kilo almasanda göbekde sarkmalar oluyor sanırm inşallah olmaz kıss senin :)

aysen* ve NİLDA bunu beğendi.
  8. NİLDA

NİLDA Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    eşimle spora gidicem eşim gidiyor haftada 4-5 akşam.. en az 4 akşam garanti gidiyor :sinir: tek tartışma sebebimiz :D:D ama orantılı bi kilo aldım amaaa çook özeniyorumm benn yağlı göbekli olmaya hahaha rejim yapmaya özeniyorum :D:D 1 gr yağ fazlalığım olmadan hamiş kaldım inşlllhhh kilolu kalırım kızz :D:D

9. NİLDA

NİLDA Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    ev gezmelerine gittiğimde ısrarlara cevabım teşekkür ederim rejimdeyim demek istiyorum :D:D

10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah değişik hayeleri var kıss aman olma kıss bak benim başım belda kilolarla hamiş kalsma ne olacak acap :) bende her gittiğim yerde llütfen biraz daha demek istiyorum ne bulduysam yemek istyorum hahaha

11. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha::puha:

aysen* bunu beğendi.
  12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım bu topik öldürdü beni, hiç güleceğim yoktu :puha::puha:

13. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kız asena bukadar spora ne gerek var yorulmadanda kilo veriliyo ben yolunu buldum :) bak bi faranjıt ol yattıgın yerde ayda 5 kılo garantı hahaha hatta ben 6 verdim :D ne yoruyosunuz kendınızı okadar kolayı dururken hahaha

14. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    gül ama ölme sakın titan hahah senle çok işimiz var daha hahahah

15. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kıss aman ağzım bozğaım yara içind ekilo versem ne olacak hahahah aç kalırm daha iyi valla

zayıflamak için egzersiz hareketleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hareket ve egzersizler

hareket ve egzersizler

diz egzersizleri resimli dirsek egzersizleri kol açma hareketleri omuz açma hareketleri İskemle hareketi Yardımcı araçlar: yok Başlangıç pozisyonu: Gövde dik, bacaklar omuz genişliğinde açık, eller ensede Hareketin tarifi: Gövdenin dikliğini bozmadan, dizleri öne doğru bükerek alçalıp yükselme. Esneme (sağ bacak) Yardımcı araçlar: yok Başlangıç pozisyonu: Gövde dik, sağ bacak önde, dizden...
  2. Daha iyi zayıflamak için: Suda egzersiz

Daha iyi zayıflamak için: Suda egzersiz

su egzersizleri, suda egzersiz, su sporu, suda spor yapmak, daha iyi zayıflamak için, çabuk zayıflamak için, Zayıflamak için hem diyet, hem de egzersiz mi yapıyor sunuz? Peki size daha çabuk zayıflamanız için, suda egzersiz yapmanızı söylesek Melek'ler:A:A Yüzme; zihinsel ve fiziksel faydalarının yanında, bazı kara sporlarını yapmayı kısıtlayıcı fiziksel sınırlamaları olan kişiler için de...
  3. En Yararsız Egzersiz Hareketleri

En Yararsız Egzersiz Hareketleri

egzersiz hareketleri egzersizle zayıflama Sevgili melekler, saatlerce hareket yapıyor ve bir gıdım ilerleme kaydedemiyorsanız sorun yaptığınız hareketlerde olabilir. Zira bilinçsizce ve ne yazık ki sıkça yapılan bazı hareketlerin özellikle bölgesel zayıflamada hiçbir etkisi olmuyor. İşte karşınızda en işe yaramaz 5 egzersiz hareketi, eğer çalışma planınız sadece bunlardan ibaretse,...
  4. Kalori Yaktıran Egzersiz Hareketleri (Resimli)

Kalori Yaktıran Egzersiz Hareketleri (Resimli)

kalori yaktıran egzersizler, kalori yaktıran hareketler, nasıl zayıflarım Her bayan fit bir vücuda sahip olup formunu korumak ister. Zyaıflanın ilk yolu yediğiniz içtiğiniz besinlerin kalorisine dikkat etmekten geçiyor. Kalori yaktıkça fazla kilolarınızda gidecek ve istediğiniz bir vücuda sahip olacaksınız. Sizlere kalori yakmanızı sağlayan egzersiz hareketlerini resimli ve açıklamalı olarak...
  5. İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

ince ayak bileği, incecik ayak bileği için, ayak bileğini inceltmek için İncecik ayak bileğine sahip olmanız için yapmanız gereken bazı egsersiz hareketleri ile sizde istediğiniz gibi artık ince ayak bileklerine sahip olabilirsiniz. Düzenli bir şekil de sizde bu egzersiz hareketlerini yaptığınız zaman her bayanın arzusu olan ince ayak bileklerinize kavuşacak ve kendinize olan özgüveninizi...

Sayfayı Paylaş