gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zayıflamak için en iyi yöntem

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zayıflamak için en iyi yöntem "Kilo aldım, zayıflamam lazım" diyen o kadar çok kadın var ki... Sizde bunu diyen o kadınların içersindeyseniz şayet, size uzmanından muhteşem bilgiler sunuyoruz Melek'ler:)

İşte Dr. Nicola Lowe’un önerileri...

Kilo almak özellikle kadınlar için büyük bir kâbus.

İngiliz Daily Mail Gazetesi’nin görüşüne başvurduğu Dr. Nicola Lowe’e göre, ince bir görünüme sahip olmak için yapılacak en önemli şey metabolizmayı hızlandırmak.

İşte Dr. Nicola Lowe’un önerileri:

* Kaslarınızı güçlendirin. Ne kadar çok kasınız varsa metabolizmanız o kadar hızlı çalışır.
    * Kafein tüketin. Günde 10 fincan çay veya kahvenin yararı olur. Metabolizmanızı yüzde 10 oranında hızlandırır.
    * Bize şimdiye kadar karbonhidratların diyetlerde yeri olmadığı söylendi ancak onlar metabolizmayı hızlandırır.
    * Yerinde duramayan bir insan olun. Bu hareketlilik de metabolizmayı çalıştırır.

Zayıflamak için en iyi yöntem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yiyerek zayıflamak için 20 yöntem

Yiyerek zayıflamak için 20 yöntem

zayıflamak için yöntemler yiyerek zayıflama yöntemleri kuantumla zayıflama kuantum ile salata yiyerek Sağlıklı beslenmenin gerçek sırrı nedir? iyi alışkanlıklar.. İşe nereden başlayacağınızla iglili bilgiler burada.. Kilo vermenin quantum fiziğinden daha zor olduğunu düşünebilirsiniz. İşte size 20 basit önlem... Öncelikle yiyecek günlüğü tutmalısınız. Protein, karbonhidrat, yağ gibi...
  2. En iyi zayıflama yöntemi hangisidir kızlar

En iyi zayıflama yöntemi hangisidir kızlar

En iyi zayıflama yöntemi Yapılan açıklamalara göre en iyi zayıflama yöntemi bulundu konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum bakalım bu en iyi kilo verme yöntemi nasılmış Farklı diyet türleri karşılaştırılarak yapılan araştırmaya göre en iyi zayıflama yöntemi ortaya çıkartıldı. Protein, yağ ya da şeker miktarı ne olursa olsun, kalp-damar sistemi için faydalı, az kalorili gıdalar tüketme...
  3. Daha iyi zayıflamak için: Suda egzersiz

Daha iyi zayıflamak için: Suda egzersiz

su egzersizleri, suda egzersiz, su sporu, suda spor yapmak, daha iyi zayıflamak için, çabuk zayıflamak için, Zayıflamak için hem diyet, hem de egzersiz mi yapıyor sunuz? Peki size daha çabuk zayıflamanız için, suda egzersiz yapmanızı söylesek Melek'ler:A:A Yüzme; zihinsel ve fiziksel faydalarının yanında, bazı kara sporlarını yapmayı kısıtlayıcı fiziksel sınırlamaları olan kişiler için de...
  4. denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

denenmiş En iyi zayıflama yöntemi

En iyi zayıflama yöntemi en iyi zayıflama yöntemi, yolu, yöntemleri, nedir, nelerdir, hangileri, buyrun hepsini bu yazımızda öğrenin arkadaşlar Kilolarından memnun olmayan o kadar çok inan varki yeryüzünde... Şayet sizde onlardan biriyseniz ve size en uygun zayıflama yöntemini arıyorsanız, doğru adrestesiniz Melek'ler:) Buyrun en iyi zayıflama yöntemi hakkında bilgiler edinin Melek'lerim:)...
  5. Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

Arkadaşlar Meraba.. Benim saçlarım 2 sene öncesine kadar belimde, sağlıklı dolgun ve capcanlıydı. Malesef açtırıp boyatmak gibi bi hataya düştüm. Ve 1 değil 2 değil belki 10 kere açtırıp boyatmışımdır sarı turuncu kahve karamel her renge girdi. Sonu hüsran tabi. 2 senedir kırıklardan ötürü 1 cm bile uzamıyodu. Ben de son çare kestirdim mecburen, ense hizamda şuan ama bana kısa saç hiç...

Sayfayı Paylaş