gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Zayıflamak isterken midesi delindi!..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

[h=2]Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli beldesinde yaşayan Mustafa Savın, aşırı kilolarından kurtulmak için yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullandığı elma sirkesi, limon ve sodanın midesini delmesi sonucu hayatını kaybetti.[/h]Alınan bilgiye göre, Mütevelli beldesinde lokanta işletmeciliği yapan evli ve 2 çocuk babası Mustafa Savgın (50), 190 kiloya ulaşması üzerine diyet yapmaya karar verdi. Yediği yemekleri azaltan Savgın, zayıflamak için ayrıca her gün düzenli olarak elma sirkesi, limon suyu ve maden suyu tüketmeye başladı.

Yaklaşık bir ay boyunca devam ettiği uygulama sonucunda yaklaşık 30 kilo zayıflayan Savgın, bu süre sonunda midesinden rahatsızlanması üzerine Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
    Yapılan tetkikler sonucunda midesinin delindiği anlaşılan Savgın, yapılan ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Savgın, 20 gün süreyle kaldığı yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi.
    Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yetkilileri Mustafa Savgın'ın, zayıflamak için tükettiği içecekler sonucu ülsere bağlı mide delinmesinden kaynaklanan karın zarı iltihabı sonucu yaşamını yitirdiğini bildirdi.

Zayıflamak isterken midesi delindi!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamak

zayıflamak

Egzersizi kilo vermek amacıyla yaparken,kan şekerinizin düşmemesi için ara öğünlerinizi arttırmak yerine insülin dozunu azaltmanız daha uygun olur. İnsülin dozu ayarlamalarınızın çok zaman aktivite öncesinde yapılması gerektiğinden bu, dikkatli bir plan yapılmasını gerektirir. Egzersiz sonrası kan şekeri profilinize bakın ve insülin dozu değişikliklerini, bunu göz önünde bulundurarak yapın....
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. Zayıflamak isterken sağlığınızdan olmayın!

Zayıflamak isterken sağlığınızdan olmayın!

Günümüzün hastalığı olan şişmanlığın giderilmesi için elimizi nereye atsak nerdeyse mucize zayıflama reçeteleri ile karşılaşıyoruz. Bazen öyle uygulamalar yapılıyor ki insanların mevcut sağlıklarını kaybetmesi pahasına çok düşük kalorili diyetlerle kilo verdiriliyor... Böyle hastaları sonradan takip ettiğimizde ne yazık ki uzun dönemde metabolizmalarının yavaşladığını, daha kolay kilo alır...
  4. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  5. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin

Sayfayı Paylaş