gebe
  1. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflamak isteyenler sağlıklı ve hızlı kilo verin. !!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında CeReN87 tarafından paylaşıldı.

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kız allah seni ne diyim bende dedim bitanemin konusuna bi bakayım hiç bana uygun değilmiş ben zaten zayıfım hahaha benim yimem lazım yimem:d015:

3. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha çisemimim ilk konusu hayırlı ugurlu olsun saol paylaşımın için datlum

Zayıflamak isteyenler sağlıklı ve hızlı kilo verin. !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her kadinin amacı sağlıklı ve çabuk zayıflamak

Her kadinin amacı sağlıklı ve çabuk zayıflamak

Dünyanın dört bir yerinde açlık koi gezerken, fazla uygarlaşmış memleket*lerde yaygın bir fikir gelişmektedir. Gerçekten de bu ülkelerin kadınlarının çoğu hızla ve büyük ölçüde zayıflamak istemektedirler. Zayıflamak tutkusu öy*lesine yaygındır ki, zayıflamanın sağlığa bir zarar verip vermeyeceğini düşünen kadınların sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır. Aslında bir kadının aşırı bir kiloya...
  2. 10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

zayıfladım forum kahve ile zayıfladım Meleklerim biliyorum artık bıktınız her yeni bir güne yeni bir diyetle uyanmaya:DAma ne yaparsanız yapın bu diyetlerin sonu gelmeyecek.Siz de üzülmeyin eminim size uyan ve sizi istediğiniz kiloya getirecek diyeti bulacaksınızdır. İşte sizlere yeni bir diyet daha.Birde bunu deneyin denemeseniz bile bir göz atın kafanıza yatarsa uygulayın derim:)Hadi kolay...
  3. Sağlıklı Bir Ömür İçin Kilo Verin!

Sağlıklı Bir Ömür İçin Kilo Verin!

kilo vermek, sağlığa etkisi, faydaları, yararları, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kilo vermek ,form tutmak için olduğu gibi daha önemlisi sağlıklı bir hayat sürmek için çok önemlidir.Yediklerimize dikkat etmenin yanısıra spor da yaparsak, kaliteli bir hayat geçiririz melekler. Fazla kilo şeker, yüksek tansiyon ve kalp krizinin yanında kansere yakalanma...
  4. Greyfurt Yiyerek Sağlıklı Kalın ve Kilo Verin

Greyfurt Yiyerek Sağlıklı Kalın ve Kilo Verin

Greyfurt 18.yüzyıldan beri bilinen bir meyvedir. Greyfurtun kökeni tam olarak anlaşılamasa da kesin olan bir şey vardır: greyfurt yeryüzünde bulunan en sağlıklı yiyeceklerden bir tanesidir. Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir ve greyfurtun sağlığa faydaları sürekli olarak araştırmalara konu olmaktadır. Greyfurt zengin C vitamini kaynağıdır. C vitamini bağışıklık sistemini...
  5. Kilo Almak İsteyenlere Hızlı Kilo Alma Diyeti Buyrun Melekler

Kilo Almak İsteyenlere Hızlı Kilo Alma Diyeti Buyrun Melekler

kilo alma diyeti nasıl kilo alınır hızlı kilo alma diyeti Sevgili melekler, genelde herkes kilo verme derdindedir ama kilo almak isteyenler de hiç te azımsanacak gibi değil. Biz de bu sayfamızda kilo vermek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için kilo alma diyeti paylaşmak istiyoruz. Nasıl kilo alınır öğrenmek istiyorsanız mutlaka okuyun.. Özellikle çok zayıf göründüğünden...

Sayfayı Paylaş