gebe
  1. Welchin

Welchin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflamak isteyenlere öneriler incelmek düşüncede başlar

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında Welchin tarafından paylaşıldı.

+ Akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemeyeceğim. - Rejim yapmama rağmen patates kızartmasına dayanamayacağıma eminim.Zayiflama Beslenme Gym Universal Diet + Bedenimi seviyorum ve bunun için sağlıklı beslenmek istiyorum.
    - Tatlılardan vazgeçemiyorum.
    + Tatlı krizim tuttuğuna, maden suyu ve meyve suyu gibi sağlıklı içecekleri tercih edersem, benim için daha yararlı olur.
    - Çok ağırkanlıyım.
    + Hareketli olmak harika bir duygu, çok hoşuma gidiyor.
    - Hafta sonlarında, verdiğim kiloları yine alırım.
    + Boş zamanlarında insan kendini şımartabilir ama ben yemek yiyerek şımarmam.
    - Akşamları bir bardak şarap içmezsem sinirlerim gevşemiyor.
    + En iyi gevşeme yöntemi gerilim romanı okumaktır.:gossip:.Zayiflama Beslenme Gym Universal Diet bu lınktende guzelce zayıflayabılırız melekler:))

2. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Zayıflamak isteyenlere öneriler incelmek düşüncede başlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamak İsteyenlere Tülin Şahinden İpuçları

Zayıflamak İsteyenlere Tülin Şahinden İpuçları

Sempatikliği ve güzel fiziğiyle herkesin beğenisini kazanan güzel manken Tülin Şahin biliyorsunuz kızlar baya bir kilo verdi...Pozitif düşünerek, sağlıklı beslenerek, inat ederek nasıl 30 kilo verdiğini anlatmış Tülin Şahin... Ünlü manken Tülin Şahin, zayıflamak isteyen hanımlara önemli tavsiyelerde bulundu. Kendisinin, 10 yıl önce mankenlik yapmak üzere doğup büyüdüğü Danimarka'dan...
  2. Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü?

Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü?

cryo kabin cryokabin cyro kabin cyro cabin cyrocabin Cryo Kabin Nedir?Türkiye’de yeni satışı başlayan Cryo Kabin Nedir? Türkiye de yeni satışa sunulan Cryo Kabin, bölgesel incelmenin yanı sıra zayıflamaya yardımcı ve daha bir çok etkiye sahip Melek'lerim. Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir.Oldukça etkili olan Cryo Kabin’le...
  3. Zayıflamak isteyenlere Haftalık Diyet Programları

Zayıflamak isteyenlere Haftalık Diyet Programları

Haftalık Diyet Programları Diyet Programları Her ne kadar kış mevsiminin dondurucu soğuklarını yaşıyor olsakta bu günlerde, unutmayın ki baharı karşılamaya az kaldı Melek'lerim :) Bu düşünce bile kilolardan bir an önce kurtulmamıza yetiyor değil mi? :) Sevgili Melek'ler, baharda ince giysilerini çinde fit ve ince görünmek istiyorsanız size haftalık diyet programları sunuyoruz :) Hedef:...
  4. Zayıflamak İsteyenlere Yılbaşı Hediyeleri

Zayıflamak İsteyenlere Yılbaşı Hediyeleri

Yeni bir yıla sevdiklerimizin yanında girmek isteriz. Yılbaşında yapacağımız aktivitelere tüm yakınlarımızın katılmasını isteriz. Düşünsenize yılbaşına özel olarak düzenlediğiniz kutlamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızın gelmek istemediğini öğreniyorsunuz. Sebep mi? Sebepte diyete girmiş olmaları.. Zayıflama kararı aldıktan sonra nefislerini terbiyeye girişen dostlarınıza yılbaşında...

Sayfayı Paylaş