Zayıflamak istiyorum ama olmuyor dayanamıyorum diyip zayıflamak isteyenler buraya

şıpıdıkım bi türlü olmadı imzam bu canım.

http://swlf.lilyslim.com/DLwNp2.png
nası eklicem tarif eder misin.

DLwNp2.png
şeklinde ekledim kabul etmiyo. geçersiz dosya tipiymiş

dün carrefourdan poğaça almıştık cevizli eşim yemiş beğenmemiş şimdi mail atmış sakın yeme diye. ne yesem. gidip simit alasım var ama o da çok kalorili çünkü çekirdekli :)

kepekli tost mu söylesem.

günaydın kızlar bende tartıldım sabah kilo bildirimi yapayım 70.5 kgyım. hedefim 67. bakalım.

hemen listemize kaydedelim. bende tam 70 kiloyum. :((

dün carrefourdan poğaça almıştık cevizli eşim yemiş beğenmemiş şimdi mail atmış sakın yeme diye. ne yesem. gidip simit alasım var ama o da çok kalorili çünkü çekirdekli :)

çekirdekli simit çok kalorili canım. poğaçada öle ama dışarı çıkmak sorunsa poğaçadan ye biraz bugünlük. kepekli tost en iyisi ama.
şimdi sana linki özel msj atıcam. onu yapıştır huzurcuğum. burdan resim olarak çıkıyo.

Kepekli tost söyle tabi ablacım en güzeli:)

Gerçi bende aynı şığıdık gibi düşünüp malzeme almadım ofise.
Pazartesi alacağım ve düzenli yemeye başlıyacağım inşallah.

hemen listemize kaydedelim. bende tam 70 kiloyum. :((
çekirdekli simit çok kalorili canım. poğaçada öle ama dışarı çıkmak sorunsa poğaçadan ye biraz bugünlük. kepekli tost en iyisi ama.
şimdi sana linki özel msj atıcam. onu yapıştır huzurcuğum. burdan resim olarak çıkıyo.

şıpıdıkım kepekli tost söyledim geldi şimdi imzamı yapıştırdım bakalım nasıl olacak.

Ben kilomu biliyorsunuz pazartesi söyliyeceğim.Ama sizden aşağı değilimdir:)
Olsun birlikde zayıflıcaz inşallah.Ben birde mümkün olursa foto paylaşalım derim.
Öncesi sonrası gibi moral olur:)

Bir su bardağına 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı çiçek balı (çam balı olmasın) bardağı doldurana kadar ılık su. Sabah kalktığımda aç karnına ve gece yatmadan önce içiyordum. Tadı da sandığınız gibi kötü değil.

Alıntıdır.

Hanımlar burdaki yazıları okuyunca dikkatimi çekti.Diyete yardımcı memnun olan kişi sayısı fazla ben bunuda denemeyi düşünüyorum.
Elma sirkesinin yağ yakımında etkili olduğunu zaten biliyordum.Bu tarz şeyleri pek düzenli yapamam ama elimden geleni yapacağım.
Malzemeleri hafta sonu tamamlamayı düşünüyorum.

Geri