gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?

2. Manager

Manager Forum Okuru

Merhabalar, zayıflamak için uygulayacağınız çeşitli bir çok kür bulunmaktadır. Size tavsiyem düzenli olarak spor yapın ve yağ yakan besinler tüketin en geç 1 ay içerisinde farkı sizde hissedeceksiniz. Yada çeşitli zayıflama hapları ( tabii çoğu sağlığa zararlı ) kullanabilirsiniz.

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    en saglikli olan bol su icmeniz spor yapmaniz aksam 6 sonra yemek yememeniz

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Elma sirkeli karışım yapıp deneyebilirsiniz.Şahsen ben denedim ve iki haftada 4 kilo verdim yememden fazla kısmadım çok ta yemedim ekmek akşamları yemedim ve sabah aç karnına ılık suyun içine bi yemek kaşığı elma sirkesi koydum bide yatmmaya yakın günde iki bardak elma sirkeli su için eminim sizde vereceksiniz.

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamak İçin Ne İstiyorsan Ye Rehberi

Zayıflamak İçin Ne İstiyorsan Ye Rehberi

The Skinny’nin yazarı, kilolardan nasıl kolyca kurtulacağımızı ve onları nasıl bir daha geri almayacağımızı anlattı. Kilo vermek için planınız nedir? Bir ay boyunca tatlılardan vazgeçecek misiniz? Buzdolabınızı asma kilitle kilitli mi? Martini yudumlamayı reddettiniz mi? Kiloları vermenin en iyi yolu, ne istiyorsanız yemek fakat hepsini belirli bir ölçüde yemektir. Melisa Clark ve Robin...
  2. Zayıflamak için ne istiyorsan ye rehberi

Zayıflamak için ne istiyorsan ye rehberi

The Skinny’nin yazarı, kilolardan nasıl kolyca kurtulacağımızı ve onları nasıl bir daha geri almayacağımızı anlattı. Kilo vermek için planınız nedir? Bir ay boyunca tatlılardan vazgeçecek misiniz? Buzdolabınızı asma kilitle kilitli mi? Martini yudumlamayı reddettiniz mi? Kiloları vermenin en iyi yolu, ne istiyorsanız yemek fakat hepsini belirli bir ölçüde yemektir. Melisa Clark ve Robin...
  3. "kiloluyum, zayıflamak istiyorum" diyorsanız buyrun...

"kiloluyum, zayıflamak istiyorum" diyorsanız buyrun...

The Biggest Loser Türkiye STAR TV de Başvuru almaktadır. DİKKAT ! GİFT PRODUCTİON & STAR TV Genel Müdürlüğü KONU: ‘The Biggest Loser Türkiye’ adı altında Yurt dışından yapım- yayın hakları satın alınmış olan Obez ve Morbid Obezlerin zor koşullara dayanıklılıklarının yanı sıra, ne pahasına olursa olsun, en çok kilo vermelerini temel alarak, obez ve morbid obez yarışmacıların...
  4. Çillerimden kurtulmak istiyorum ne yapabilirim?

Çillerimden kurtulmak istiyorum ne yapabilirim?

Çillerimden hiç hoşlanmıyorum. Acaba onları yok edebilme imkanım varmı? Lütfen çiller nasıl yok edilir, bilgi verirmisiniz?
  5. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??

Sayfayı Paylaş