gebe
  1. serpil_20de

serpil_20de Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zayıflamam durdu....:(

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında serpil_20de tarafından paylaşıldı.

zayıflamam durdu kızlar diyetisyene gidiyordum6-7 kiloyu çok güzel verdim ama şimdi 1 aydır veremiyorum çıldırcam diyete devam ediyorum.yürüyüşleri aksattım biraz hava nedeniyle.ya niye durdu bu yağlar gitse süper olacaktı.ne yapsam acaba haziran sonuna kadar 8 kilo daha vermeliyim.

2. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyenin ile konuştunmu canım bu konuyu

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Canım kilo verememen doğal vucut kendini bu dengeye alıştırmaya çalışıyor egzersizlerine devam edersen bir süre sonra gene kilo vermeye başlarsın stres yapma ...
    Kolay gelsin inşALLAH en kısa zamanda idealindeki kiloya ulaşırsın...

zayıflamam durdu....:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamanın tüyoları

Zayıflamanın tüyoları

Zayıflamanın tüyoları Güzel görünmeyi, hoş, çekici ya da yakışıklı biri olarak bilinmeyi, giysileri keyifle giyip zevkle sergilemeyi, kısacası beğenilmeyi kim istemez? Eğer kilo fazlalığı ve şişmanlık sorunundan yakınmıyorsanız...Ve eğer bu can sıkıcı fazlalıklardan sonsuza kadar kurtulmak istiyor ama kilolarınız yerine sağlığınızı vermek istemiyorsanız bu yazıyı dikkatle okumalısınız....
  2. Aç kalmadan zayıflamanın formülü

Aç kalmadan zayıflamanın formülü

Kendinizi açlığa mahkum ederek kesinlikle sağlıklı bir şekilde zayıflayamazsınız. Kilo vermek uğruna sağlığınızdan olmaya gerek yok aç kalmadanda zayıflamanız mümkün nasılmı? Kilo problemi artık günümüz insanının en önemli sağlık sorunu haline geldi. Tüm çabalar ve araştırmalar fazla kilolardan kurtulmak için. Ancak bu görüldüğü kadar zor değil. Yapmanız gereken sadece yediklerinize dikkat...
  3. Zayıflamaya karşı acai!

Zayıflamaya karşı acai!

Acai nedir?Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır ve faydaları hakkında sizlere gerekli olan tüm bilgileri aktarıyorum buyrun arkadaşlar=) Acai nedir? Küçük, yuvarlak, mor renkli, çok yüksek enerjili bir böğürtlen türü olan acai meyvesi Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişmektedir. Acai Çileği görüntü olarak yaban üzümünün iri ve mor renklisine benzer. Doğrudan yenmez, taze olarak...
  4. Zayıflamaya yardımcı bitkiler

Zayıflamaya yardımcı bitkiler

zayıflamaya yardımcı bitkiler zayıflamaya yardımcı çaylar zayiflamaya yardimci bitkiler zayıflama Kızlar zayıflamak için yaptığınız diyetlerlerle birlikte aşağıdaki bitkileri diyet yemeğinize katabilirsiniz ya da demleyerek içebilirsiniz... Zayıflamanızı hızlandıracak aynı zamanda rahatlamanızıda sağlıyacaktır... Arnavut biberi Dolaşım ve sindirim sistemini düzenler. Yağ yakıcı özelliği...
  5. Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu nedir, nasıl kilo verilir, kilo verdiren diyetler nelerdir diye merak edenler için bilgiler Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde biz bayanların hayali incecik bir vücuda kavuşmaktır...Ama kimi zaman bu hayale kavuşmak sorun olabiliyor...Yapılan diyetlerle birtürlü kilo veremiyorsanız birde bu yolları deneyin bayanlar :tik: 1-Tamamen unutun Sık...

Sayfayı Paylaş