gebe
  1. hebele

hebele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zayıflamanın altın kuralları !!!

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında hebele tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler; kızlar zayıflayamıyorum diyorsanız eğer bir diyet değil ama size altın kurallar söyleyebilirim ben kendimi hiz zayıf hatırlamam 24 yasındayım hep kiloluydum 78 kiloydum ve kıyafet sorunları sevgilinle yan yana yürüken bile aynı bedende olmak çok üzücü denemediğim hap lar çaylar kalmamıştır mourses,9 lu zayıflama çayı lipitabs ....vb hepsini denedim hiçbirinden çözüm almadım.meleklerim sadece beyninize yerleştirmeniz lazım ben zayıflamalıyım diye,ve ben onu yaptım şu an 55 kiloyum belki vermem uzun zaman aldı(8 ay ) ama sağlıklı kilo verdim ve kilom sabit kilo almıyorum yapmanız gereken altın kuralları söylüyorum

# küçük porsiyon tabak kullanın bu kahvaltı tabaklarından kullanırsanız çok daha güzel olur ve tabağınızı siz doldurun sabahları benim tabağımda 1 adet yumurta domates salatalık peynir ve 5 zeytin oluyor ve inanın o tabağı dolu gördüğünüzde sizin karnınız yemeden doyabiliyor :) bunu her öğün deneyin

# günde en az 1 buçuk litre su tüketin

#ve en önemli kural kızlar kesinlikle sporsuz zayıflanmıyor günde en azından 40 dakika yürüyüş yürümeye vaktiniz mi yok eve gelin yemek yaparken bile müzik açık oynayabilirsiniz en azından hiç yürümemekten iyidir

deli_aşık bunu beğendi.
zayıflamanın altın kuralları !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamanın 12 basit kuralı

Zayıflamanın 12 basit kuralı

Spor salonuna veya diyetisyene gitmeden kilo veremeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatınızda önemli değişiklikler yaparak, paradan tasarruf ederken emniyetli ve kalıcı bir biçimde kilo verebilirsiniz... 1. Eliniz abur cubura değil, suya uzansın. İştahınızı yatıştırmanın eldeki en ucuz, en emniyetli yolu bu... 2. Dolapları boş tutun. Hem paradan hem de sizi caydıracak...
  2. zayıflamanın 12 basit kuralı

zayıflamanın 12 basit kuralı

Zayıflamanın 12 basit kuralı Spor salonuna veya diyetisyene gitmeden kilo veremeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatınızda önemli değişiklikler yaparak, paradan tasarruf ederken emniyetli ve kalıcı bir biçimde kilo verebilirsiniz... 1. Eliniz abur cubura değil, suya uzansın. İştahınızı yatıştırmanın eldeki en ucuz, en emniyetli yolu bu... 2. Dolapları boş tutun. Hem paradan hem...
  3. Mehmet Öz’den zayıflamanın 30 altın kuralı

Mehmet Öz’den zayıflamanın 30 altın kuralı

mehmet öz spor Yaz gelmeden tatile gitmeden önce zayıflamak isteyenler için Mehmet Öz'ün önerdiği altın değerinde zayıflamaya yardımcı tavsiyeler :tik: 1. Yemek planlamayı otomatikleştirin. Ne yiyeceğinizi vakitlice planlarsanız, son dakikada yapacağınız sağlıksız yemek seçimi riskini, en aza indirebilirsiniz. 2. Yulaf dosttur! Sabah bir fincan yulaf ezmesi yemek, öğleden sonra alelacele...
  4. Aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralı

Aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralı

aç kalmadan zayıflama yolları, kuralları, diyetleri, önerileri ve dahası burada arkadaşlar Zayıflamak istiyorsunuz ama açlığada dayanamıyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz :) Çünkü bu makalemizde aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler! Uzmanlar, düşük kalorili besinlerin tüketilmesi, ana öğünlerde tüketilen besin miktarının yarıya indirilmesi, yemeklerden...
  5. Diyetsiz Zayıflamanın Olmazsa Olmaz Kuralları !

Diyetsiz Zayıflamanın Olmazsa Olmaz Kuralları !

Bu konu; diyetsiz zayıflama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pek çoğumuz hayatımız boyunca mutlaka en azından bir dönem kilo sorunu yaşamışızdır. Hele de Türk kadınların kabusu bel ve basen bölgesinden az çekmemişizdir. Diyet listelerine pazartesi başlanmış salı bırakılmıştır. Spor salonlarının ilk aidatı verilmiş, sonrasında pastane vitrininde ki pastanın çekiciliğine...

Sayfayı Paylaş