gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Zayıflamaya karşı acai!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Acai nedir?Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır ve faydaları hakkında sizlere gerekli olan tüm bilgileri aktarıyorum buyrun arkadaşlar=) [​IMG] Acai nedir? Küçük, yuvarlak, mor renkli, çok yüksek enerjili bir böğürtlen türü olan acai meyvesi Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişmektedir. Acai Çileği görüntü olarak yaban üzümünün iri ve mor renklisine benzer. Doğrudan yenmez, taze olarak toplandıktan sonra özü çıkartılarak tüketilir.

Acai son zamanlarda zayıflama diyetlerinin gözde meyvesi haline gelmiştir.

Posa bakımından zengin olması gün boyu tokluk hissinin oluşmasını sağlar.

Yüksek oranda amino asit içeriğiyle acai fiziksel aktivitede bulunan kişilerde kasların işlevi ve gelişmesi bakımından önemlidir.

İçeriğindeki yağ asitleri ve amino asitler yağ yakımına ve kas gelişimine yardımcı olur.

Bağırsak hareketlerini düzenler.

Vücudun yağ alımını azaltmaya yardım eder.

Zengin besinsel içeriği ve enerji verici etkisiyle yorgunluğa karşı kullanılmaktadır.

Güçlü antioksidan etkisi vardır.

Zayıflamaya karşı acai! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflamanın tüyoları

Zayıflamanın tüyoları

Zayıflamanın tüyoları Güzel görünmeyi, hoş, çekici ya da yakışıklı biri olarak bilinmeyi, giysileri keyifle giyip zevkle sergilemeyi, kısacası beğenilmeyi kim istemez? Eğer kilo fazlalığı ve şişmanlık sorunundan yakınmıyorsanız...Ve eğer bu can sıkıcı fazlalıklardan sonsuza kadar kurtulmak istiyor ama kilolarınız yerine sağlığınızı vermek istemiyorsanız bu yazıyı dikkatle okumalısınız....
  2. Acai meyvesi hakkında bilgi

Acai meyvesi hakkında bilgi

acai meyvesi meyveler hakkında herşey İlginç bir meyve ve faydalarıda çok ilginç buyun meleklerim işte size acai meyvesi:) Acai meyvesi ve Faydaları Güney Amerika Yağmur ormanlarında yetişmekte olan Acai meyvesi aslında, bir çeşit böğürtlendir. Pek çok faydası bulunan bu meyve, pek çok ülkede tablet olarak da satılmaktadır. Bu faydalı meyvenin, faydalarından bazıları ; * Acai meyvesi...
  3. acai berry hakkında ne dusunuyorsunuz????

acai berry hakkında ne dusunuyorsunuz????

kızlar bu hap hakkında ne dusunuyorsunuz sizce işe yararmı benımde fazla kilolarım var ve denemek istiyorum bide sizin dusuncelerinizi almak istedim yardımcı olursanız sevirinirim optummm..........
  4. Zayıflamak için acai meyvesini deneyin

Zayıflamak için acai meyvesini deneyin

acai berry thin Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları fit vücutlarını sizce yağ aldırmaya mı borçlular? Yanılıyor sunuz Melek'ler:) Avrupa'da fırtınalar estiren, dokdorların ve beslenme uzmanlarının süper meyve olarak tanımladıkları Acai Berry, bir çok ünlünün fazla kilolarından kurtulmasını sağlamış Melek'lerim. Peki sizde neden etkili olmasın? Sizde fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız,...
  5. zayıflamam durdu....:(

zayıflamam durdu....:(

zayıflamam durdu kızlar diyetisyene gidiyordum6-7 kiloyu çok güzel verdim ama şimdi 1 aydır veremiyorum çıldırcam diyete devam ediyorum.yürüyüşleri aksattım biraz hava nedeniyle.ya niye durdu bu yağlar gitse süper olacaktı.ne yapsam acaba haziran sonuna kadar 8 kilo daha vermeliyim.

Sayfayı Paylaş