gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflar Ve Kopyalar

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Eğer bir gün Zayıflarından ötürü çıkarsan tahtaya

“Vallahi bilgim yok” diye korkma,

Ben sana kopya veririm.

Öğrencilerin

Notları başka başka olsa da;

Kopya tarzları hep aynıdır.

Ne bir kez ders çalıştılar

Ne derste parmak kaldırdılar.

Yalnızca kopyada, bir de müdürün odasında buluştular.

Müdür Bey tanık olsun, öğretmenler tanık olsun.

Bir gün sınıfı geçip adam olacağım.

Okullarda sınıflarda yan yana geldik bugün

Bin yıl önceden bana selam söylediler

Bin yıl önceki öğrenciler benden iyi kopya mı çektiler?

kaynak:devtürkler

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zayıflar Ve Kopyalar
    süpermişşşşşşşşşşşşşşş

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Zayıflar Ve Kopyalar

heheheh çok ii ya

Zayıflar Ve Kopyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  2. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  3. Ben, Elmas Ve Kopya

Ben, Elmas Ve Kopya

Şimdi Paylaşacağım olay başımdan geçmiştir hadi buyrun başlayalım ben Ve en yakın arkadaşımla aramızda geçti Elmas- Yaaaaaa şşşştttt Gamze Gamze 2.soru neydi hoca görmeden hemen söylesene Ben-ıııııııııı Şeyy Elmas o soru boş benim yaaa Elmas-yapma beee neyse 4.soruu Ben-Bakıyım aaaaa tühh oda boş Elmas-Nasıl yaaa hiç mi bişi yapmadın o zaman 8.soruyu kesin yapmışssındır onu ver...
  4. Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

kopya çekme yöntemleri kopya hazırlama yöntemleri Japonların tüm dünyayı yaptıkları icatlarla ele geçirmesi herkezin yakındığı bir konu şimdi de oturup kopya çekme yöntemleri icat ediyorlarmış nedir bunlardan çektiğimiz yaww:laugh::laugh: Yazıcımızdan Kopyaları Çıkarıyoruz Şeffaf Bir Bantla Yazıların Üzerine Bantlıyoruz Kopyaları Kesiyoruz Bandı Islatıp...
  5. zayıf ve uydurma hadisler

zayıf ve uydurma hadisler

ZAYIF VE UYDURMA HADİSLER SERİSİ BU RİVAYETLERDEN SAKININ 1- ( الدين هو العقل، ومن لا دين له لا عقل له) ( Din akıldır, dini olmayanın aklı da yoktur ) [1] Hadis bâtıldır. Nesâ’î « bu bâtıl ve münker bir hadistir » demiştir. Hafız b. Hacer; aklın fazileti konusunda otuzdan fazla hadis olduğunu ve tümününde uydurma olduğunu belirtir. İbn Kayyım’da[2], akılla ilgili bütün hadislerin yalan...

Sayfayı Paylaş