gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zayıflatan arjantin çayı hakkında bilgi verirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, arjantin çayı diye birşey varmış, zayıflatıyormuş acaba bilginiz varmı ? Ya da kullanan varsa yazarmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arjantinlilerin Mate çayının zayıflattığını biliyormuydunuz Mate çayı nedir belki bunu bile duymamış olabilirsiniz Mate Çayı Latin Amerika'da çok yaygın bir çaydır.Mate Çayı Özellikle Arjantin'de çok daha fazla seviliyor.Arjantinlilerin gün boyu tükettikleri bu çayın enerji vermesinin yanı sıra zayıflamaya da yardımcı olduğu söyleniyor.

Mate çayını hazırlamak çok kolay kısaca çayın hazırlanışını sizlere aktaralım.Öncelikle su kaynatılıyor daha sonra Bombijo adı verilen çay çubuğu bu çay için hazırlanmış özel bir bardağa koyuluyor normal çay gibi demlenen çay bittikçe üzerine su ilave edilerek içiliyor.Mate çayının özellikle bahar aylarında kişiye enerji veriyor halsizlik ve yorgunluk hissini ortadan kaldırıyor bunun yanı sıra zayıflamaya da çok büyük etkisi oluyor.

zayıflatan arjantin çayı hakkında bilgi verirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evernote hakkında bilgi verirmisiniz

evernote hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar. Akıllı telefonlarda kullanılabilen evernote uygulaması hakkında bilgiler arıyorum yardım edecek biri var mı?
  2. Veda haccı hakkında bilgi verirmisiniz

Veda haccı hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar. Ben Peygamber Efendimizin veda haccıyla ilgili bilgi alamk istiyorum forumunuzda varsa.. Teşekkürler şimdiden :)
  3. Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz nedir? Neden kutlanır? Ne bayramıdır? Hiç fikrim yok bilgi verirseniz sevinirim..
  4. zayıflama çayı hazırlama hakkında bilgi

zayıflama çayı hazırlama hakkında bilgi

Zayıflamama lazım ve artık çileden çıkmak üzereyim.Lütfen yardım edin ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır ? Yememe içmeme dikkat ediyorum ve spor yapıyorum. Nasıl hazırlayacağım zayıflama çayını ?
  5. cumhurbaşkanının görevleri hakkında bilgi verirmisiniz?

cumhurbaşkanının görevleri hakkında bilgi verirmisiniz?

Merhaba.Ben cumhurbaşkanının görevlerini araştırıyorum, hoca ödev verdi.Bu sayfaya yazabilirmisiniz ? Lütfen :)

Sayfayı Paylaş