zayıflatan lahana çorba tarifi

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 New Member

zayıflatan lahana çorbası tarifi lahana çorbası tarifi diyet corbası zayıflatan zayıflatıcı
    Malzemeler:
    1orta boy lahana
    1 demet taze soğan
    6-7 kuru soğan
    8-10 tane havuç
    2 tane biber
    450gr taze fasulye
    maydonoz
    salça
    karabiber
    pulbiber
    1-2paket hazır sogan veya et suyu çorbası
    2lt su
    Hazırlanışı:sebzeleri küçük küçük kesin ve kaynatın fazla yumuşamasınlar sonra hazır çorba yla birlikta pişirin her acıktıgınızda yiyebilirsiniz

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Active Member

Cevap: zayıflatan lahana çorba tarifi

teşekkürler tülsü[​IMG]

3. *jellibon*

*jellibon* New Member

emeğine sağlık teşekkürler

4. anuş

anuş New Member

sagol canım

5. elifefe

elifefe New Member

ben de yaptım ama bunun yanında bir şeyler daha vardı ilk gün sadece çorba ikinci gün meyve üçüncü gün sebze falan diye 5 gün yaptım 3 kilo verdim ama daha fazla o iğrenç çorbayı içmeye dayanamadım...

zayıflatan lahana çorba tarifi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çabuk Lahana Turşusu Tarifi

lahana tursusu tarifi lahana turşusu tarifi turşusu yapımı nasıl yapılır tursusu nasil yapilir [B]Malzemeler [/B] 1 adet lahana 1 şişe sirke 1 baş sarımsak 1 kaşık zeytinyağı tuz [B]Yapılışı [/B] Lahana yaprak yaprak ayrılır, yıkanır. Çok küçülen göbek kısmı da dört parçaya kesilir. Bu sırada ateşe oturtulan tencerede su kaynatılır. Lahana yaprakları bu suya batırılıp çıkarılır. Soğuk suya...
  2. bebekler için yayla çorba tarifi

bebekler için yayla çorbası bebek yoğurt çorbası bebekler için yoğurt bebeklere yayla tarifi [SIZE=2][COLOR=#347c92][B]Yayla Çorbası[/B] İçindekiler 3/4 su bardağı yoğurt 1/2 su bardağı su 1 yemek kaşığı pirinç 1 çay kaşığı sıvı yağ 1 çay kaşığı un...
  3. Feridun Kunak Zayıflatıcı çorba tarifi

zayıflatan corbalar zayıflatıcı çorbalar feridun konak ferudun konak zayıflatan sebze çorbası [FONT=verdana]Op. Dr. Feridun Kunak’dan zayıflamaya yardımcı çorba tarifi: [/FONT] [FONT=verdana][COLOR=#CC0000][B]Malzemeler:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=verdana][COLOR=#CC0000][B] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=verdana][B][COLOR=#CC0000]•[/COLOR][/B] 5 koyu renk lahana yaprağı[/FONT]...
  4. Havuçlu Lahana Turşusu tarifi

[b]Havuçlu Lahana Turşusu[/b] ev yapımı lahana turşusu [B]Malzemeler: 1 adet orta boy lahana 1 kg sirke 10 dis sarimsak 7 kg havuç tuz, su limon 1 bag maydanoz Yapilisi: 1) Lahanin dis yapraklarini temizleyin. Iri parçalar halinde dograyin. 2) Sarimsaklari temizleyin. 3) Havuçlari temizleyin, 2 cm kalinliginda dograyin. 4) Lahanalari havuçlari kavanoza yerlestirin, aralarina sarimsaklari...
  5. Ünlüleri Zayıflatan Lahana Çorbası Tarifi

[SIZE=1][B]ünlülerin diyeti, ünlüler nasıl zayıflıyor, lahana çorbası, tarifi, nasıl yapılır, hakkında detaylı bilgiler burada[/B][/SIZE] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/diyet-123.jpg[/IMG] Ünlülerin nasıl zayıfladığını hepimiz merak ederiz...Ünlülerin çoğu şimdi size tarifini vereceğim lahana çorbası ile zayıflıyor melekler......

Sayfayı Paylaş