zayıflatan lahana çorba tarifi

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye

zayıflatan lahana çorbası tarifi lahana çorbası tarifi diyet corbası zayıflatan zayıflatıcı Malzemeler:
    1orta boy lahana
    1 demet taze soğan
    6-7 kuru soğan
    8-10 tane havuç
    2 tane biber
    450gr taze fasulye
    maydonoz
    salça
    karabiber pulbiber
    1-2paket hazır sogan veya et suyu çorbası
    2lt su
    Hazırlanışı:sebzeleri küçük küçük kesin ve kaynatın fazla yumuşamasınlar sonra hazır çorba yla birlikta pişirin her acıktıgınızda yiyebilirsiniz

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye

Cevap: zayıflatan lahana çorba tarifi
    teşekkürler tülsü[​IMG]

3. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

emeğine sağlık teşekkürler

4. anuş

anuş Yeni Üye

sagol canım

5. elifefe

elifefe Yeni Üye

ben de yaptım ama bunun yanında bir şeyler daha vardı ilk gün sadece çorba ikinci gün meyve üçüncü gün sebze falan diye 5 gün yaptım 3 kilo verdim ama daha fazla o iğrenç çorbayı içmeye dayanamadım...

6. nilkay

nilkay Yeni Üye

tşk lahanayı severim deneyeceğim..

7. defnee24

defnee24 Yeni Üye

uzun zamandır yapmak istediğim bir diet listesi..gercekten kilo verdiriyormu acaba..cünkü bu aralar bu listelere cok ihtiyacım var:(

8. swetla

swetla Yeni Üye

lahanayı kaynatınca çok koku yapıyor ama:(

9. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye

duymuştum bu tarifi ellerine emeğine sağlık canım

10. esnacr

esnacr Yeni Üye

lahana'nın bu kokusu olmasa ben hergün yemeğe razıyım:))

11. masum_asik

masum_asik Yeni Üye

walla ben de kalkışmmıştım bi kere de sadece bi kere uygulamkla kaldım

12. safley

safley Yeni Üye

peki bunu deneyen varmı guzel oluyormu cunku asırı sogan var içnde gercekten zayıflattımı

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

doğrudur..

lahana iyidir..bol miktarda demir içerir...

14. minaa

minaa Yeni Üye

yaz geliyor yapacagım bu diyeti umarım verdirir..

15. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye

mutlaka denemem gerekiyor tşkler.

zayıflatan lahana çorba tarifi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çabuk Lahana Turşusu Tarifi

lahana tursusu tarifi lahana turşusu tarifi turşusu yapımı nasıl yapılır tursusu nasil yapilir Malzemeler 1 adet lahana 1 şişe sirke 1 baş sarımsak 1 kaşık zeytinyağı tuz Yapılışı Lahana yaprak yaprak ayrılır, yıkanır. Çok küçülen göbek kısmı da dört parçaya kesilir. Bu sırada ateşe oturtulan tencerede su kaynatılır. Lahana yaprakları bu suya batırılıp çıkarılır. Soğuk suya atılır. Hepsi...
  2. bebeğiniz için semizotu çorba tarifi

bebeklere semizotu bebekler icin semizotu çorbası çorbası bebeklere Semizotu Çorbası 200 gr semizotu 1 orta boy rendelenmiş patates 1 orta boy rendelenmiş domates 1 yemek kaşığı kırmızı mercimek 1,5 su bardağı sıcak su 1 yemek kaşığı zeytinyağı...
  3. bebekler için yayla çorba tarifi

bebekler için yayla çorbası bebek yoğurt çorbası bebekler için yoğurt bebeklere yayla tarifi Yayla Çorbası İçindekiler 3/4 su bardağı yoğurt 1/2 su bardağı su 1 yemek kaşığı pirinç 1 çay kaşığı sıvı yağ 1 çay kaşığı un Yapılışı Pirinç...
  4. bebekler için sütlü domates çorba tarifi

bebek domates çorbası bebekler için domates çorbası bebeklere sütlü tarifi Domates Çorbası – Sütlü Malzemeler 1 tatlı kaşığı tereyağı 1 Çorba kaşığı un 1 Adet olgun domates 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı su Tuz Hazırlanışı...
  5. bebekler için terbiyeli tel şehriye çorba tarifi

tel şehriye çorbası bebekler için şehriye çorbası tel tarifi nasıl yapılır bebeklere Terbiyeli Tel Şehriye Çorbası Malzemeler 1 tatlı kaşığı tereyağ 2 Bardak et veya tavuk suyu 1 Adet küçük boy domates 1 Kahve fincanı tel şehriye maydanoz Tuz...
  6. Feridun Kunak Zayıflatıcı çorba tarifi

zayıflatan corbalar zayıflatıcı çorbalar feridun konak ferudun konak zayıflatan sebze çorbası Op. Dr. Feridun Kunak’dan zayıflamaya yardımcı çorba tarifi: Malzemeler: • 5 koyu renk lahana yaprağı • 1 adet orta boy soğan • 2 adet pırasa • 2 adet sapı ile birlikte kereviz • 10 küçük kök ıspanak • 1 demet maydanoz • 1 çorba kaşığı saf zeytinyağı • Baharat...
  7. Havuçlu Lahana Turşusu tarifi

Havuçlu Lahana Turşusu ev yapımı lahana turşusu Malzemeler: 1 adet orta boy lahana 1 kg sirke 10 dis sarimsak 7 kg havuç tuz, su limon 1 bag maydanoz Yapilisi: 1) Lahanin dis yapraklarini temizleyin. Iri parçalar halinde dograyin. 2) Sarimsaklari temizleyin. 3) Havuçlari temizleyin, 2 cm kalinliginda dograyin. 4) Lahanalari havuçlari kavanoza yerlestirin, aralarina sarimsaklari koyun. 5)...
  8. Ünlüleri Zayıflatan Lahana Çorbası Tarifi

ünlülerin diyeti, ünlüler nasıl zayıflıyor, lahana çorbası, tarifi, nasıl yapılır, hakkında detaylı bilgiler burada Ünlülerin nasıl zayıfladığını hepimiz merak ederiz...Ünlülerin çoğu şimdi size tarifini vereceğim lahana çorbası ile zayıflıyor melekler... Lahana çorbası diyetini duymayan yoktur, bu çorba başka çorba. Kısa sürede çok iyi sonuçlar elde edeceğiniz laha çorbası diyetiyle...
  9. Zayıflatan ve Zayıflamaya Yardımcı Olan Çay Tarifi

Hangi Çaylar Zayıflatır Zayıflatan Çaylar Hangileridir Sevgili melekler, fazla kilolarla başı dertte olanlar, bu konu tam size göre :) Fazla kilolarınızı kaybetmek konusunda kararlıysanız diyet ve egzersizle birlikte kullanabileceğiniz çok etkili bir zayıflama çayı tarifi vereceğiz sizlere. Hangi çaylar zayıflatır diyenler için işte tarif :) Zayıflamaya yardımcı çaylar sayesinde fazla...
  10. Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

doğumu kolaylaştırmanın yolları, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum nasıl yapılır Sevgili melekler, anne adaylarının zaman ilerledikçe en çok korkuya kapıldıkları şey doğum olayıdır. Nasıl olacak, uzun mu sürecek, çok acı çekecek miyim diye düşüncelere kapılan anne adaylarının bir kısmı depresyona dahi girebilir. Öncelikle böyle bir korkuya kapılmalarının yersiz olduğunu, sakin ve...

Sayfayı Paylaş