gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

zayıflatan yiyecekler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

hangi meyveler zayıflatır zayıflatan yiyeçekler hangi yiyecekler zayıflatır besinler sebzeler 1. Salatalık Düşük kalori ve yüksek su içeren salatalık, formda kalmanızı ve zayıflamanızı sağlar. Sadace bir salatalıkta sadece 45 kalori vardır.

2. Kırmızı üzüm
    Bir kasede ortalama 80 kalori içerir, soğuk üzüm tatlı isteğinizi karşılayan mükemmel bir seçenek olabilir.

3. Yaz salatasıAğırlıklı olarak düşük kalorili yaz sebzeleri içeren yaz salataları, kalori bakımından oldukça düşük ancak doyurucu ve zayıflatıcıdır.

4. Soğuk filtre kahve
    Cafein sizi canlandırır.. Kaymaksız süt eklenmiş filtre kahve, kan şekeri seviyenizin normal kalmasına ve bolizmanızın çalışmaya devam etmesine yardımcı olur.

5. Izgarada pişirilmiş sebzeler..
    Mantar, soğan, dolmalık biberler, kabak, patlıcan, kuş konmaz gibi sebzeleri ızgarada pişirin. Hem hazırlaması kolay hem de düşük kalorilidir.. Zeyinyağı ile hafifçe yağladığınız sebzeler, tuz eklenerek yenilebilir.

6. Yağsız patlamış mısır
    Mısır yağda yapıldığında kilo almanıza neden olabilir. Ancak bir kase yağsız patlamış mısırda sadece 30 kalori ve 2 gr lif bulunur. Bunu yiyerek de zayıf kalabilirsiniz.

7. Yağsız çeşnili yoğurt
    Serinlemenin en doğal yolu yoğurt aynı zamanda zayıflamanıza da yardımcı oluyor. Yağsız yoğurdun içerdiği karbonhidrat ve protein uzun süre tok hissetmenizi sağlar.

8. Şekersiz buzlu çay
    İlk başta ´şekersiz´ tanımlaması size hoş gözükmeyebilir. Kalorisiz doğal içecek buzlu çayınıza taze meyve dilimleri ekleyerek içeceğinizi tatlandırabilir, gecenizi serinletebilirsiniz.

9. Karpuz
    Bol bol karpuz yiyin.. Su ve C vitamini bakımından zengin olan karpuzun bir kasesi veya suyu sadece 80 kaloridir.

10. Çorba
    Midenizi yeni yapılmış ve biraz soğumaya bırakılmış domates çorbası ile doldurun. Bir kase çorba sadece 50 ila 100 kalori arasındadır

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zayıflamayı çok istiyorum ve seviyorum
    ben zayıflamak istiyorum ve bir daha hiç kilo almak istemiyorum ben beden eğitiminde iken eşofmanımı giyerken karnım çıkıyo yada ben okul kıyafetimi giyerkende karnım büyüyo bunun bir çaresi olmalı

zayıflatan yiyecekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflatan yiyecekler!

zayıflatan yiyecekler!

En iyi zayıflatan 10 yiyecek belirlendi. İşte zayıflatan yiyecekler ve vücutta yaptıkları etkileri Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri, yağları parçalıyor, hazmı kolaylaştırıyor. Greyfurt: metabolizmayı hızlandırıyor, vücut direncini artırıyor. Kırmızı üzüm: Dolaşım sistemini temizliyor. İçerdiği lif, vitamin ve mineraller sayesine kolesterolün düşmesine yardımcı...
  2. En çok zayıflatan yiyecekler

En çok zayıflatan yiyecekler

zayıflatıcı yiyecekler zayıflatan baharatlar zayiflatan baharatlar hangi zayıflatır en çok ne zayıflatır En çok zayıflatan yiyecekler ve vücutta yaptıkları etkiler şöyle... Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri, yağları parçalıyor, hazmı kolaylaştırıyor. Greyfurt: Metabolizmayı hızlandırıyor, vücut direncini artırıyor. Kırmızı üzüm: Dolaşım sistemini temizliyor....
  3. zayıflatan yiyecekler hangileri?

zayıflatan yiyecekler hangileri?

Hangi yiyecekler zayıflatır bilmek ister misiniz? Ondan önce biraz ön başlangıç yapalım ve bu konu üzerine bilgilerimizi yoklayalım ne varmış ne yokmuş. Şimdi kimi bayanlar su içsem yarıyor der, kimisi ne yesemde kilo alamıyorum der farklı birçok gelişimler var değil mi? Başınıza gelmesede duymuşsunuzdur çevrenizden arkadaşlarınızdan… Bazı masum kilo aldırmayan yiyecekleri bilmekte ve hatta...
  4. Karşınızda Zayıflatan Yiyecekler !

Karşınızda Zayıflatan Yiyecekler !

zayıflatan yiyecekler zayıflatan gıdalar Yemek yemek dünyanın en güzel şeylerinden biri melekler :D:D Bir de kilo almak olmasa dediğinizi duyar gibi oluyorum. Aslında akıllıca tükettiğimiz besinler sayesinde yağlarımızı yakabiliriz. Nasıl mı ? İşte karşınızda zayıflatan 10 gıda.. :) İngiltere'de yayımlanan Daily Mirror Gazetesi en iyi zayıflatan 10 yiyeceği belirledi. İşte bu yiyecekler...
  5. Zayıflatan 10 Yiyecek

Zayıflatan 10 Yiyecek

Yaz geldi artık tatil sezonu açılıyor bir çok kadın fazla kilolarından kurtulmak istiyordur eminim bu besinleri yiyerek zayıflayabilirsiniz. Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri, yağları parçalıyor, hazmı kolaylaştırıyor. Greyfurt: Metabolizmayı hızlandırıyor, vücut direncini artırıyor. Kırmızı üzüm: Dolaşım sistemini temizliyor. İçerdiği lif, vitamin ve mineraller...

Sayfayı Paylaş