zayıflıcam

Canım almış oldugun karar da tam destek arkandayım inşallah en kısa zamanda en sağlıklı şekilde istedigin kiloya ulasırsın bcnm.. Hersey gonlunce olsun unutmaki azmin elinden birsey kurtulamamıstır CANIM ÇOK TEŞEKKÜRLER GERÇEKTENDE İSTEYİNCE HERŞEY OLUR TEŞEKKÜRLER BİTANEM

çok mutluyum 82 kiloya düştüm geriye 12 kilo kaldı ama elma sirkesi mükemmel birşey selelütlerim gözle görülür şekilde yok oldu ara ara bıraksamda spora devam ve hergün yeşilçay inşaallah istediğim kiloya kavuşurum en azından aynaya bakınca şimdi mutluyum yeterki gerçekten isteyin banada dua edin

şükürler olsun her gören nasıl zayıfladın çok güzel olmuşun diyor bide şu 10 kiloyuda versem süper olucak diyete devam ediyorum inşaallah bir an önce o eski fiziğime kavuşurum darısı sizin başınıza melekler

inşaallah canım şu an 80 kiloyum inşaallah 70 olucam iki çocuk doğurup şişko biri olmak istemiyorum zayıflayıp kızlarımın yanında daha güzel bir anne olmak istiyorum inanıyorumki beni tanıyanlarda daha iyi olmam için bana destek veriyolar hepsini çok seviyorum

Geri