gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zaza Ölecek mi ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kurtlar Vadisi Zaza Ölecekmi zaza ölecek mi Ali Sürmeli kurtlar vadisi dizisinde ölecekmi

Ekranların yıllardır izlenen ve fenomen haline gelen dizisi Kurtlar Vadisinin renkli karakterlerinden Zaza'yı canlandıran Ali Sürmeli diziyi bırakıyormuş melekler. :) Haberin ayrıntıları şöyle ...

Kurtlar Vadisi’nin ‘Zaza Dayı’sını canlandıran Ali Sürmeli, oyunculuğu bırakacağını açıkladı.

Bu yoğun tempoya daha fazla ayak uyduramadığını ve sezon sonunda oyunculuğu bırakacağını belirten usta oyuncu, “Bu sene emekli olacağım. Asos’a yerleşip, bütün bu hengâmeden kurtulacağız. Oyunculuğu bırakıyorum” açıklamasında bulundu.

Zaza Ölecek mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nigar Kalfa Ölecek mi?

Nigar Kalfa Ölecek mi?

nigar kalfa ölecek mi nigar kalfa hayatı nın hayatı kimdir nigar kalfa,kimdir,hayatı,ölecekmi,kiminle evlenecek gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda... Muhteşem yüzyıl dizisinin 11 Mayıs akşamı izlenen bölümünde Mahidevran Sultan'ın yardımcısı Gülşah Nigar kalfanın başına birşey geçirerek boğmaya çalışıyor.Merakla beklenen yeni bölümün henüz fragmanı çıkmadı ama şimdiden dizinin...
  2. Valide Sultan Ölecek mi ?

Valide Sultan Ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre Ölüyor Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu Sevgili melekler , fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı. Ayrıntılar şöyle; ''Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım.''...
  3. Şehzade Mehmet Ölecek mi acaba ?

Şehzade Mehmet Ölecek mi acaba ?

Muhteşem Yüzyıl fragmanında Mehmetin hayatı tehlikedeydi.Yoksa bu bölümde ölüyormu? Varmı bir tüyo ?
  4. pargalı bu gece ölecek mi ?

pargalı bu gece ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl acayip heyecanlı gidiyor ve merakla pargalının ne zaman öleceğini bekliyorum.acaba bu gece ölecek mi pargalı ?

Sayfayı Paylaş