gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zehir Mesajlar lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar bana mümkünse Zehir Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Bir arkadaşım için çok gerekli ona en zehirli mesajları yazıp sözlerimle zehirlenmesini istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zehir Mesajlar lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Selam melekler, bana kardeşlik ile ilgili sözler lağzım. Kısada olabilir uzun yazıları da olabilir. varsa yine kardeşliği çağrıştıran şiirleri de verebilirsiniz arkadaşlarım. Teşekkür ediyorum. Allah rağzı gele.
  2. Neşeli Mesajlar lazım bana

Neşeli Mesajlar lazım bana

Kardeşim son günlerde neşesini yitirmiş hatta bunalımların en kralını yaşıyor resmen:S Ona yazacağım biraz onu gülümsetecek Neşeli Mesajlar yazmanızı istiyorum sizden hep stres olmuyor hayata biraz da neşe lazım dimi :)
  3. Süslü Mesajlar lazım bana

Süslü Mesajlar lazım bana

Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve benim için özel olan bir arkadaşıma göndermek için sizden Süslü Mesajlar sunmanızı istiyorum şimdiden tşkler.
  4. Manyak Mesajlar lazım bana

Manyak Mesajlar lazım bana

Selam arkadaşlar sizden Facebook sayfam da ya da msn iletimde yazacağım Manyak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum şimdiden benim için yazacağınız Manyak Mesajlar için tşk ederim.
  5. bana asker mesajları güzel sözleri lazım

bana asker mesajları güzel sözleri lazım

Askerlerle ve askerlikle ilgili güzel sözler ve mesajlar arıyorum. Nişanlım askerde ve onu çok özlüyorum. Faceden paylaşmak için asker mesajları istiyorum... ;(

Sayfayı Paylaş