gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ZehiR oLuyOr qEcElEr

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ZehiR oLuyOr qEcElEr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zehir

zehir

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir - şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına;...
  2. Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Aklımda her halin seni çok özlüyorum Silinmez silinmeyecek izlerin derin Ateşe atma tanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma(2) Zehir oluyor geceler inan uyuyamıyorum Sabahlar ışık saçmıyor şuan inan ağlıyorum Seni çok seni çok seni çok seviyorum(2) Kopamam senden aşkımdan sevgilimden Bir allahım var inan ki bir de sen Ateşe atma yanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma Zehir oluyor...
  3. Uykum Neden Zehir Oluyor

Uykum Neden Zehir Oluyor

Uykunuzu zehir eden şeylerin neler olduğunu biliyor musunuz meleklerim.Bi çoğu var bende :) "En iyi uyku hangisidir?" sorusunun cevabını merak etmeyen yoktur. 'İyi uyku'yu sadece belirli saatlerle tanımlamak yeterli olmuyor. International Hospital Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tutluoğlu, 'iyi uyku'yu, "Kişinin kendini dinlenmiş hissettiği uyku" olarak...
  4. Tatlı zehir !

Tatlı zehir !

tatli, zehir, hayat, kararlar, dusunmek konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Muhallebi yiyen biri sadece ben tatlı yiyorum diyebilir. Bu tatlının uzun vadede kendi vücudunda ya da hayatında meydana getireceği sonuçlardan habersizdir. Aynı şekilde tembel tembel oturan biri için, tembel tembel oturmak tatlı gelir; hatta birçokları için hafta sonları ve tatiller hiçbir iş...
  5. Zehir Sözler

Zehir Sözler

Zehir Sözler arıyorum ben facebook ta ya da msn de yazacağım kısacası zehir sözler olsun siz yazın gerisi bende :)

Sayfayı Paylaş