gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zehir Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zehir Sözler arıyorum ben facebook ta ya da msn de yazacağım kısacası zehir sözler olsun siz yazın gerisi bende :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zehir Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zehir

zehir

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir - şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına;...
  2. Botox yerine arı zehiri!

Botox yerine arı zehiri!

Botox yerine artık kırışıklık ve çizgileri doldurma görevini arı zehiri yapacak yalış duymadınz botox tarihe karışıyor arkadaşlar bakın haberle ilgili detaylar ne şekilde Kadınların en büyük kabusu olan kırışıklıklar için yeni bir yöntem geliştirildi. Artık botoks yerine arı zehri kullanılıyor. Cilt Uzmanı Deborah Mitchell, uyguladığı tedavide arı zehri, özel bal ve yağ karışımları...
  3. Tatlı zehir !

Tatlı zehir !

tatli, zehir, hayat, kararlar, dusunmek konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Muhallebi yiyen biri sadece ben tatlı yiyorum diyebilir. Bu tatlının uzun vadede kendi vücudunda ya da hayatında meydana getireceği sonuçlardan habersizdir. Aynı şekilde tembel tembel oturan biri için, tembel tembel oturmak tatlı gelir; hatta birçokları için hafta sonları ve tatiller hiçbir iş...
  4. En güzel zehir sözler mesajlar

En güzel zehir sözler mesajlar

Zehir Mesajlar Kısa Zehir Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda misafirlerimizden birinin ricası üzerine sizlerlede kısa ve güzel zehir sözleri - zehir mesajları paylaşmak istedik. Zehir Sözler *Çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe. *Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben...
  5. Zehir Gibi Sözler ve Mesajlar

Zehir Gibi Sözler ve Mesajlar

Zehir Sözler Zehir Sözler ve Mesajlar Sevgili melekler, güzel sözler bölümümüzde daha önce paylaştığımız janjanlı sözler konumuzun ardından bir misafirimizin isteği üzerine zehir sözler ve mesajlar paylaşmak istiyoruz.:) Bir kız, ağlıyorsa sevmiştir. Eğer ağlayan erkekse, kimse o kızı daha fazla sevemez.. Hayatta hiç kimseye güvenme beyaz bir gülün bile siyah gölgesi vardır. O...

Sayfayı Paylaş